RSS lfc1892.net

 • Tipovačka 21/22 #63: LFC – Real Madrid (LM)Tipovačka 21/22 #63: LFC – Real Madrid (LM)
  Posledné kolo tipovačky patrí finále Ligy majstrov, v ktorom LFC hrá proti Realu Madrid. Zaujímavosti z uplynulého kola Posledný zápas LFC v tejto sezóne Premier League proti Wolverhamptonu (3:1) tipovalo verných 33 tipérov a všetci správne tipovali víťazstvo LFC. Presný výsledok zápasu uhádlo 5 tipérov, čo predstavuje 15 % z… Read more »
 • Champions League 21/22 review: Cesta do Paríža bola inšpiratívnaChampions League 21/22 review: Cesta do Paríža bola inšpiratívna
  „Po čtyřech opouštím Paříž a ty si nesmrtelná, ty ještě paříš,“ spieva sa v jednom songu, na ktorý som si spomenul práve preto, že už v sobotu 28.5. 2022 čaká klubový futbal prestížny vrchol práve v hlavom meste Francúzska. Tí, čo si pamätajú i my, čo sa každé ráno snažíme… Read more »
 • Finále Ligy majstrov. V Bratislave ho pozrieme spolu, príde okolo 200 fans!Finále Ligy majstrov. V Bratislave ho pozrieme spolu, príde okolo 200 fans!
  28.5. 2022 sa pozornosť fans The  Reds bude sústrediť na finále Ligy majstrov, v ktorom sa predstaví práve Liverpool a historicky najúspešnejší tím súťaže Real Madrid. (AKTUALIZOVANÉ!!) Časť fanúšikov si stále veľmi dobre pamätá na kyjevské finále sezóny 201718, kedy  Merenges, teda hlavne Gareth Bale, dokonale vyškolili anglického zástupcu. 3:1… Read more »
 • Liverpool potvrdil prestup Carvalha. Talentovaný mladík je prvou letnou kúpouLiverpool potvrdil prestup Carvalha. Talentovaný mladík je prvou letnou kúpou
  Od 1.7. 2022 sa v liverpoolskom kádri bude pohybovať aj Fábio Carvalho. Potvrdzuje to 5-ročný kontrakt a cca £8m (£5m + £2.7m na bonusoch) na účte Fulhamu. 19-ročný (nar. 30.8. 2002) ofenzívny univerzál, ktorý môže hrať na podhrote, v zálohe i na krajoch útoku, je prvou letnou akvizíciou Merseysiders. Talentovaný… Read more »
 • Zázrak sa napokon nekonal, LFC – Wolves 3:1, v lige končíme druhí!Zázrak sa napokon nekonal, LFC – Wolves 3:1, v lige končíme druhí!
  Ešte 15 minút pred koncom prehrával Man City doma s Aston Villou 0:2, aby duel napokon otočil, a spečatil tak obhajobu ligového titulu. Liverpool rovnako obrátil zápas s Wolves a po skvelej sezóne je (o bod) „len“ druhý. The Reds inkasovali už v 3. minúte po tom, ako I. Konaté… Read more »
 • Prestupové leto 2022: Šikovní tínedžeri do LFC, The Reds nakupujúPrestupové leto 2022: Šikovní tínedžeri do LFC, The Reds nakupujú
  Priebežný súhrn toho, ako si The Reds počínajú na prestupovom trhu. (AKTUALIZOVANÉ !!!) Letné prestupové okno 2022 je pre kluby z Premier League (ďalších anglických súťaží a Škótska) otvorené od 10.6. do 1.9. (do polnoci) 2022. Tu si ale treba zapamätať, že v závislosti od pravidiel iných líg, resp. asociácií… Read more »
 • PL (22.5.): LFC – Wolverhampton (MATCH CENTRE)PL (22.5.): LFC – Wolverhampton (MATCH CENTRE)
  Všetko dôležité k aktuálnemu zápasu The Reds. Chat fanúšikov, zaujímavosti, info o tom, ako a kde sledovať zápas. Tweets by LFCWAYcom Read more »
 • Ligová derniéra sa hrá na Anfielde, LFC dúfajúci v zázrak hostí WolvesLigová derniéra sa hrá na Anfielde, LFC dúfajúci v zázrak hostí Wolves
  Posledný ligový zápas v 2021/22 ponúkne v Liverpoole duel s Wolverhamptonom, ktorý v závere sezóny stratil formu. Otázne je, akú Klopp postaví zostavu. Read more »
 • Tipovačka 21/22 #62: LFC – Wolverhampton (PL)Tipovačka 21/22 #62: LFC – Wolverhampton (PL)
  Čaká nás finálové kolo Premier League, o víťazovi tipovačky je už rozhodnuté! Zaujímavosti z uplynulého kola Zápas Liverpoolu so Southamptonom (1:2) tipovalo 35 ľudí a všetci správne tipovali víťazstvo LFC. Presný výsledok zápasu uhádli 3 tipéri – Alex LFC, Burton a Steve3465. Tipérmi kola sa stali tiež 3 tipéri, ktorí… Read more »
 • Stats pred zápasom: Kloppov najobľúbenejší súper? Wolves mieria na AnfieldStats pred zápasom: Kloppov najobľúbenejší súper? Wolves mieria na Anfield
  Po bojovnom a aj kvalitnom výkone so skoro celou lavičkovou zostavou, ktorá v utorok (17.5.) otočila zle sa vyvíjajúci duel v Southamptone z 0:1 na 2:1, pokračuje v nedeľu (22.5.) posledným 38. kolom Premier League, pričom všetky zápasy sa hrajú v rovnaký deň aj hodinu. The Reds privítajú na Anfielde Wolverhampton Wanderers FC s početnou portugalskou enklávou.… Read more »