RSS lfc1892.net

 • Nepríjemný Southampton chce v Liverpoole body. To ale aj domáciNepríjemný Southampton chce v Liverpoole body. To ale aj domáci
  Pre koho bude trinástka šťastnou? Práve toto číslo totiž prináleží aktuálnemu kolu najvyššej anglickej súťaže. Read more »
 • Stats pred zápasom: Trinástka je zatiaľ v lige pre Kloppa šťastná. Soton o čosi menejStats pred zápasom: Trinástka je zatiaľ v lige pre Kloppa šťastná. Soton o čosi menej
  Po ďalšom víťazstve The Reds (doma 2:0 nad FC Porto) v základnej skupine tohtoročnej edície Ligy majstrov (5 zápasov, 5 výhier, jednoducho paráda) pokračuje cez víkend 13. kolo Premier League. Zverenci nemeckého manažéra sa znovu predstavia na Anfielde. Prídu k nám The Saints, okupujúci spodné priečky anglickej ligy. Je to dosť… Read more »
 • Tipovačka 21/22 #20: LFC – Southampton (PL)Tipovačka 21/22 #20: LFC – Southampton (PL)
  Cez víkend v rýchlom slede LFC doma privíta Southampton v rámci Premier League. Zaujímavosti z uplynulého kola Zápas Ligy majstrov s FC Porto (2:0) tipovalo 59 tipérov, pričom väčšina z nich (52) verila LFC a ďalších 7 tipérov skúsilo tipnúť remízu. Presný výsledok trafilo rekordných 11 tipérov, blízko k uhádnutiu… Read more »
 • 5 zápasov – 5 výhier. Thiagov famózny gól pokoril Porto, so skvostom aj Salah5 zápasov – 5 výhier. Thiagov famózny gól pokoril Porto, so skvostom aj Salah
  Zlepšený druhopolčasový výkon a hlavne utešené góly v podaní Thiaga a Salaha nechávajú Merseysiders v rámci B-skupiny Champions League 21/22 na stopercentnej bilancii. Prvý polčas aj kvôli zmenám v zostave nebol ideál, navyše hráči FC Porto mali pár sľubných možností, napokon ale Kloppovi zverenci duel „zlomili“ parádne zásahy. V 52.… Read more »
 • LM (24.11.): LFC – FC Porto (MATCH CENTRE)LM (24.11.): LFC – FC Porto (MATCH CENTRE)
  Všetko dôležité k aktuálnemu zápasu The Reds. Chat fanúšikov, zaujímavosti, info o tom, ako a kde sledovať zápas. Tweets by LFCWAYcom Read more »
 • Shoot-out podcast #9: V Premier League chýba Plymouth i Pablo TeixeiraShoot-out podcast #9: V Premier League chýba Plymouth i Pablo Teixeira
  Let us entertain you. Alebo aj nie. Však na tom záleží pramálo. V krátkom čase po Shoot-oute č. 8 je tu deviate vydanie a s ním aj o čosi uvoľnenejšia atmosféra, veď prišiel Lubo a s ním je vždy a lot of fun. K nemu sa pridali Popbob, kwop a… Read more »
 • Porto túži na Anfielde po historickej výhre. Ako sa Klopp k zápasu postaví?Porto túži na Anfielde po historickej výhre. Ako sa Klopp k zápasu postaví?
  Piaty zápas skupinovej fázy Ligy majstrov ambície Liverpoolu nemá ako poznačiť. Čakajú sa zmeny, čaká sa šetrenie hráčov, ale naproti tomu stojí Klopp a jeho hlava. Nechajme sa teda prekvapiť. Read more »
 • Shoot-out podcast #8: Pamätníci, traste sa! Prichádza naj fanda LFC milujúci Man UtdShoot-out podcast #8: Pamätníci, traste sa! Prichádza naj fanda LFC milujúci Man Utd
  V poradí ôsmy Shoot-out podcast mal byť špeciálny, a napokon aj takým bol, aj keď vo finále sa to zdá len pramálo. Pôvodne to mal byť pokec v trojici Popbob, macca, kwop, napokon kvôli počítačovým skills jedného z menovaných, ktorý si, čo sa elektroniky týka, (ako sám hovorí) kupuje len značkové lode,… Read more »
 • Tipovačka 21/22 #19: LFC – FC Porto (LM)Tipovačka 21/22 #19: LFC – FC Porto (LM)
  Tipovačka pokračuje zápasom Ligy majstrov, v ktorom LFC privíta doma FC Porto. Zaujímavosti z uplynulého kola Na tipovačku po repre pauze nezabudlo 60 tipérov, ktorým vysoká výhra s Arsenalom (4:0) priniesla aj vysoké bodové zisky. Výhru LFC tipovala väčšina ľudí, remízu zvolili 2 tipéri a Burton skúsil tipnúť výhru hostí.… Read more »
 • Stats pred zápasom: Kloppa čaká obľúbené Porto, v 5. kole LM je ale podpriemernýStats pred zápasom: Kloppa čaká obľúbené Porto, v 5. kole LM je ale podpriemerný
  Po  kvalitnom a oduševnenom výkone v ligovom zápase proti Arsenalu (4:0) čaká The Reds v 5. kole Ligy majstrov domáci súboj s FC Porto. Prvenstvo v B- skupine je už vo vrecku, nakoľko v predchádzajúcich štyroch zápasoch hráči LFC ani raz nezaváhali. Vyzerá to, že už prakticky o nič nejde.… Read more »