Břeclav hostí tradiční sraz fans LFC, do kalendáře si zapiš poslední červencový víkend

1
840

Přátelé, kamarádi a mnozí další se společným zájmem,

tento rok tomu bude již 20 let od doby, kdy jsme se poprvé domluvili, že když už se známe přes internet, tak bychom se mohli poznat i osobně a rozhodli jsme se setkat na prvním srazu CZ-SK fanoušků LFC.

Na první sraz přijela jen hrstka lidí, ale vzhledem k tomu, že se akce vydařila tak se konali další a další srazy, na které nejezdí jen hrstka lidí, ale dovoluji si prohlásit, že se podařilo dopracovat k vůbec největší akci fanoušků klubu hrající Premier League. Možná mě někdo opraví, že ví o nějakém srazu, kam jezdí více fanoušků, ale doposud se mi nepodařilo akci v takovém měřítku najít.

A proto si Vás dovoluji s hrdostí pozvat na 20. sraz fanoušků LFC do Břeclavi, který se bude konat od 26.7. do 28.7. 2024.

Sraz se koná v areálu „Na Vodě“ ve Staré Břeclavi. Stará Břeclav je městská část Břeclavi, která je významným dopravním uzlem spojující ČR se Slovenskem a Rakouskem. Takže by doprava do Břeclavi neměla být pro nikoho vůbec složitá.

Areál se nachází asi 1km od obydlené části Břeclavi což je optimální varianta pro srazy, protože si nikdo nebude stěžovat na rušení nočního klidu a můžeme zpívat až do rána. Dále se zde nachází pódium pro koncerty a diskotéky, které je velmi oblíbené jako noclehárna. Areál je zatravněn a není zde problém rozložit stan nebo si zahrát menší fotbálek.

Adresa areálu:

Areál se nachází na ulici Říční č. 9 v Břeclavi. GPS souřadnice: 48.782409,16.883304. Pokud do přihlášky uvedete své tel. číslo a po příjezdu na začátek Břeclavi zavoláte, navedeme Vás na místo i po telefonu.

Program:

Hlavní náplní bude jako obvykle volná zábava, pokec, probrání možnosti sledování zápasu jak na živo tak v TV a pod.

Pokud by jste měli zájem o fotbálek s místním mužstvem Olympia Břeclav. Dejte mi vědět co nejdříve, aby s tím kluci počítali a já s nimi mohl dojednat čas. Zápas by se odehrál v pátek. Čas ještě upřesním dle počasí a domluvy (většinou jsme začínali někdy kolem 17:00 až 18:00).

V sobotu již tradičně proběhne turnaj v malém fotbálku a pak můžeme zařadit např. hospodský kvíz na téma LFC, turnaj ve hře Kubb příp. patenque.

V neděli by proběhlo volné zakončení srazu v ranních/ odpoledních/ večerních hodinách, prostě jak se komu bude chtít jet domů.

Pokud chcete vzít své ratolesti, nachází se v areálu dětské hřiště.

Hned vedle areálu se nachází řeka Dyje, kde se dá okoupat, případně přímo v areálu jde pronajmout nafukovací čluny a domluvit projížďku.

Strava

V pátek věřím, že se domluvíme a společnými silami uvaříme jako vždy luxusní gulášek.

V sobotu bychom Vám upekli pečené maso, k večeři buřty na pivě, příp. ugrilovali cigára.

K dispozici budeme pro naše potřeby velký stan se samo-výčepem.

Nealko, káva a tvrdý alkohol bude k dispozici v dřevěném baru za velmi příjemné prodejní ceny.

Co s týká tvrdého alkoholu, poprosil bych o dodržování konzumace alkoholu z altánu. Pokud tomu tak nebude, budeme se muset složit na zaplacení pronájmu stanu. V případě dodržování máme pronájem zdarma.

Předem děkuji za respektování dohodnutých podmínek.

 Ubytování:

Možností je více. Větší část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, pod širákem, oblíbeným místem je i pódium :-)). (V areálu na předem určených místech – bezplatný nocleh. V areálu v současné době sídlí více firem, takže již např. nebude možnost spát na rampě. Proto předem určená místa).

Pokud je někdo na nocleh náročnější, tak může využít ubytování ve městě, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionů. K vyhledání použijte Mr. Googla či rady od náročnějších noclehářů.

V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada dalších obchůdků a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst.

PŘIHLÁŠKY:

Přihlášky prosím zasílejte nejpozději do 20.7.2024 – včasným přihlášením nám usnadníte organizaci.

Přihlášky zasílejte na: divocak.lfc@gmail.com

Do přihlášky uveďte:

Den příjezdu, den odjezdu

Způsob dopravy: auto, vlak….

Ubytování: stan, širák, penzion….

Další osoby – pokud jedete jako skupina, stačí připsat kamarádi, přítelkyně, děti.

Pokud nevíte na 100%, jestli přijedete, doporučujeme se raději přihlásit a do poznámky uvést i tuto informaci. Přihlášení na sraz je pro nás velmi důležité z důvodu OBJEDNÁNÍ JÍDLA.

Na email uvedený v přihlášce Vám přijde odpověď. Ne vždy jsem u počítače, ale pokusím se odpovídat co nejdříve. První týden v červenci jsem na místě s velmi špatným signálem a tak je možnost, že odpověď bude trvat klidně i několik dní.

Sraz je vždy přístupen všem. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám není 18 – ručíte sami za sebe a samozřejmě přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů.

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Věříme, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni. Máte ideální příležitost se poznat se s lidmi, se kterými si běžně píšete na internetu a velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že takových lidí je spousta, ale ti, co se osmělili, rádi přijedou znovu.

Informace o areálu najdete na stránkách www.arealnavode.cz.

 

Těšíme se na Vás.