Fanúšikovský kalendár 2022. Je tu darček pre každého

2
1728

Aj tento rok vychádza tradičný kalendár československých fanúšikov Liverpoolu FC.

Na popud partie, ktorá sa stretáva na zrazoch, vznikol v minulosti kalendár s tematikou LFC. Tento rok je to už piatykrát, čo je takýto kalendár pripravený do tlače.

Ide o stolový týždenný kalendár, formát 15 cm x 30 cm.

Na fotografiách sú prevažne hráči LFC, nielen súčasní, ale aj tí, ktorí obliekali dres LFC v minulosti. Výnimkou je 7 týždňov v letných mesiacoch. Tam sú fotografie fanúšikov z rôznych akcií. V kalendári sú vyznačené plánované zápasy Premier League  nášho tímu.

V priloženej „ochutnávke“ môžete vidieť pár listov z pripraveného kalendára.

Cena za 1 kus tvorí grafický návrh a tlač. Čím je viac kalendárov objednaných, tým je cena nižšia. V tomto okamihu je záujem o cca 30 kusov.

Predpokladáme, že budeme objednávať približne 40 kusov. Cena pri tomto  množstve je 11,30 eur.  Zopakujme si, čím je viac kalendárov objednaných, tým je cena za jeden kus nižšia.

Konečnú tlač kalendára máme predbežne dohodnutú na 25.11. Doručujem ho osobne – pokiaľ mám cestu okolo, alebo prostredníctvom Zásielkovne, ktorá má najnižšiu cenu tak v Čechách, ako aj na Slovensku. Cena sa pohybuje okolo 4 eur za balík.

Ak má niekto záujem, môže si tento kalendár objednať do 24.11. nasledovne:

Píšte mi priamo na e-mailovu adresu: janhlavacka@gmail.com a pripojte aj svoje telefónne číslo.

To potrebujem okrem iného pre Zásielkovňu pri posielaní balíka. Následne sa s Vami spojím a vyberieme vhodný spôsob doručenia.