Fanúšikovský kalendár na rok 2023 je tu!

1
2003

Každoročne vám prinášame možnosť zakúpiť si stolový kalendár v českej a slovenskej lokalizácii. Je tomu samozrejme tak aj na rok 2023.

Asi nemá význam písať o tom, ako rýchlo letí čas, takže prejdime rovno k veci. Opäť ma prekvapilo časové obdobie, v ktorom by som mal pripraviť kalendár pre fanúšikov LFC. Tento rok je to v poradí šiesty.

Bude mať rovnaký formát ako minuloročný, t.j. bude to stolový týždenný kalendár, rozmer 15 cm x 30 cm. Na fotografiách sú prevažne hráči LFC, nielen súčasní ale aj tí, ktorí obliekali dres tímu z Anfieldu v minulosti.Oproti minuloročnému kalendáru sú teraz dve zmeny. Na lište pribudol znak LFC a keďže sa mi minuli fotografie z akcií a ZRAZOV,  tak v kalendári 2023 chýbajú fanúšikovské momentky. Všetky fotografie sú venované temer výlučne súčasným a bývalým hráčom a trénerom The Reds.

V priloženej „ochutnávke“ môžete vidieť pár listov z pripraveného kalendára. Cena za kalendár tvorí grafický návrh a tlač. Čím je viac kalendárov objednaných, tým je cena za jeden kus nižšia. V tomto okamihu je záujem o cca 30 kusov.

Rozhodujúci je počet nad 50 ks – predpokladám, že ho dosiahneme. Cena pri tomto  množstve je 10,70 eur.

Konečnú tlač kalendára máme predbežne dohodnutú na 9.12.  Doručujem ho osobne – pokiaľ mám cestu okolo, alebo prostredníctvom PACKETA /bývalá ZASIELKOVŇA/ , ktorá má najnižšiu cenu ako v Čechách, tak aj na Slovensku. Tá sa pohybuje okolo 4 € za balík do ČR a 3,40 € na Slovensku.

Ak má niekto záujem, môže si tento kalendár objednať do 8.12. 2022 nasledovne:

Píšte mi priamo na e-mailovu adresu : janhlavacka@gmail.com a pripojte aj svoje telefónne číslo. To potrebujem okrem iného pre PACKETU pri posielaní balíka.  Následne sa s Vami spojím a vyberieme vhodný spôsob doručenia.