Hľadáme redaktorov, pridaj sa k tímu lfc1892.net

0
768

Fans LFC v česko-slovenskom regióne môžeme počítať na tisíce. Na úplne opačnej strane ale stoja tí, ktorí pre to či ono o The Reds informujú.

A tak je tu výzva, v ktorej sa možno nájdeš:

Hľadáme parťáka/PARŤÁČKU (i viacerých) do redakčného tímu lfc1892.net

Prekvap nás. Budeme istotne radi.

Podmienky nie sú vlastne žiadne, pretože neponúkame honorár. Na druhej strane by sme radi privítali fanúšika tímu z Anfieldu, ktorý je dostatočne zanietený, vytrvalý i aspoň trochu technicky zdatný (WordPress, foto editor, Google). Určite ťa ale v prípade záujmu plnohodnotne zaškolíme.

Napíš nám na redakcia@lfc1892.net, alebo pokojne pod tento text do diskusie.

Previous articleČo lfc1892.net ponúka, čo očakávať
Next articleMATCH CENTRE. Čo to je, ako ho používať, na čo slúži
Sem-tam krikľúň, často v polohe haters gonna hate, nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, Elánu, Desmodu, Man Utd, repre futbalu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;)