Hľadáme redaktorov, pridaj sa k tímu lfc1892.net

0
1092

Fans LFC v česko-slovenskom regióne môžeme počítať na tisíce. Na úplne opačnej strane ale stoja tí, ktorí pre to či ono o The Reds informujú.

A tak je tu výzva, v ktorej sa možno nájdeš:

Hľadáme parťáka/PARŤÁČKU (i viacerých) do redakčného tímu lfc1892.net

Prekvap nás. Budeme istotne radi.

Podmienky nie sú vlastne žiadne, pretože neponúkame honorár. Na druhej strane by sme radi privítali fanúšika tímu z Anfieldu, ktorý je dostatočne zanietený, vytrvalý i aspoň trochu technicky zdatný (WordPress, foto editor, Google). Určite ťa ale v prípade záujmu plnohodnotne zaškolíme.

Napíš nám na redakcia@lfc1892.net, alebo pokojne pod tento text do diskusie.

Previous articleČo lfc1892.net ponúka, čo očakávať
Next articleMATCH CENTRE. Čo to je, ako ho používať, na čo slúži
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net