LFC hrá v Southamptone o nádej. Je ale bez Salaha i Fabinha

28
2644

Predposledný ligový duel The Reds v 21/22 má opäť jasný 3-bodový cieľ. Domáci už majú istotu ligovej príslušnosti aj v ďalšej sezóne, lenže pripísať si so súčasným LFC nejaký ten bod je istotne výbornou motiváciou. (AKTUALIZOVANÉ!!!)

Premier League 21/22 (17.5.), St. Mary´s Stadium, Southampton

Southampton FC - LIVERPOOL FC; 20.45


kto s kým: 15. vs 2.
rozhodca: Martin Atkinson
TV: Premier Sport 1 (SK/CZ)
streams: livetv, totalsportek, vipleague

SFC team info

ABSENCIE (3) Livramento - koleno, S. Armstrong - noha (otázny štart), Forster - noha (otázny štart)

LFC team info

ABSENCIE (4) Fabinho - stehno, Robertson - sval (otázny štart), Salah - stehno (otázny štart), van Dijk - koleno (otázny štart)

[rtbs name=”pl-21-22-17-5-southampton-lfc-preview”]

Previous articleTipovačka 21/22 #61: Southampton – LFC (PL)
Next articleStats pred zápasom: 37. kolo a Southampton. Čo hovoria čísla?
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net