LFC1892.net spúšťa Fantasy ligy

6
2930

So štartom novej sezóny prichádza aj štart tradičnej a veľmi obľúbenej Fantasy ligy.

Veľa fanúšikov si pred sezónou vyskladá vo Fantasy svoj tím a počas sezóny hráčov vymieňa a snaží sa zostaviť tú pravú jedenástku, ktorá mu prinesie čo najviac bodov a posunie jeho tím v tabuľke čo najvyššie. Dobrý marketingový ťah Premier League sa rozvinul až do vášne, ktorej holdujú milióny fans po celom svete.

Aj náš web vám dáva túto možnosť a navyše v našich ligách môžete vyhrať zaujímavé ceny. Ceny do súťaží venuje cz-sk eshop Liverpool FC a pivovar HELF. Prvá cena v obidvoch public ligách bude dres LFC, druhé miesto bude ocenené šiltovkou LFC a tretie šálom LFC. K tomu pridá pivovar HELF vzorky zo svojich skvelých pivečiek.

V tejto sezóne spúšťame hneď tri súťaže a to klasickú Classic Fantasy Premier League, Head to head Fantasy Premier League a pre veľký záujem v minulých sezónach aj Head to Head paid league. 

Informácie potrebné k prihláseniu do našich Fantasy líg

Hneď v úvode chceme zdôrazniť, že naše ligy sú určené fanúšikom Liverpool FC. Vo Fantasy lige takéhoto fanúšika rozoznáte tak, že má vo svojom konte logo LFC. To dosiahnete tak, že pri registrácii označíte svoj obľúbený klub ako Liverpool FC. O ceny v našich súťažiach môžu zabojovať iba fanúšikovia s logom LFC vo svojom konte.

Spúšťame tri Fanty a tu sú informácie ako sa môžte do našich líg prihlásiť.

Classic Fantasy Premier League

Asi vám pravidlá netreba vysvetľovať a ak ich neviete, treba si ich naštudovať na internete, je o tom kopa článkov. Classic Fantasy Premier League je klasická dlhodobá súťaž, kde sa vám zrátavajú bodové zisky hráčov za každé ligové kolo. A podľa nich sa umiestňujete v tabuľke. Názov našej ligy je Lfc1892.net Fantasy league

Kód do Classic FPL: cb9gc2 

Head to Head Fantasy Premier League

Rovnako zbierate body za svojich hráčov za každé ligové kolo, ale rozdiel je v tom, že v každom kole hráte proti vyžrebovanému súperovi. Kto súboj vyhrá má 3 body, za remízu 1 bod a za prehru samozrejme veľké ho.no 🙂 Z týchto „zápasov“ sa zostavuje tabuľka. Názov  ligy je Lfc1892.net Head-to-Head liga

Kód do Head-to-Head FPL: r2my0e

Head to head paid Fantasy Premier League

Uzavretá liga za vstupný poplatok 20.- Eur (520.- Kč). Liga je obmedzená na 16 účastníkov. Vyzbieraná suma sa podľa kľúča rozdelí medzi prvých 5 hráčov.

Potrebné pokyny a kód do ligy dostanete po odoslaní prihlášky na email: fantasy@lfc1892.net

Ceny do súťaží

Ako spomíname vyššie v článku nebudete hrať iba o „fazuľky“. V Classic FPL a H-H FPL môžte vyhrať zaujímavé ceny. Prví získajú dres LFC zo sezóny 2021/22, umiestnení na druhom mieste šiltovku LFC a bronzoví získajú originálny šál LFC. K týmto krásnym cenám im ešte pivovar HELF prída sadu svojich skvelých pív.