LiverpoolSky podcast #43: S Londýnčanmi nám to nejde, už nech sa skončí AFCON

15
1726

V 43. podcaste LiverpoolSky sa rozoberala hlavne naša slabšia forma z posledných týždňov.

V osvedčenej trojici Kika, Miki a Braňo sme rozobrali šláger „o druhé miesto“ s Chelsea FC.

Pozreli sme sa na naše vystúpenia v domácich pohároch so Shrewsbury a Arsenalom.

Zhodnotili naše postupové šance v Ligovom pohári a možné príčiny našej slabšej formy.

Popri tom sme stihli zhejtovať AFCON, tradične J. Hendersona, nutnosť občerstviť káder a predpovedali, čo môžme očakávať v najbližších zápasoch.

Príjemné počúvanie a pozeranie. Poprosíme o súhlasné a nesúhlasné stanoviská do komentov 🙂

Podcast môžte vidieť na našom Youtube kanály, alebo si ho vypočuť v audioverzii na Spotify, Apple podcast, Google podcast či Soundcloude.

 

Previous articleNováčik na Anfielde. Ako The Reds zvládnu duel s Brentfordom?
Next articlePL (16.1.): LFC – Brentford (MATCH CENTRE)
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net