Nádych a zase nádych. Po dvoch víťazstvách v rade cestuje LFC na pôdu londýnskych „kladivárov“

17
1814

West Ham sa v posledných dueloch zdvihol a uteká zostupovému pásmu. Avšak LFC potrebuje bodovať naplno, takže nás v Londýne čaká rozhodne zaujímavý duel.

Premier League 22/23 (26.4.), London Stadium, Londýn

West Ham United FC - LIVERPOOL FC; 20.45


kto s kým: 13. vs 7.
rozhodca: Chris Kavanagh
TV: Canal+ Sport 4 (SK/CZ)
streams: livetv, vipleague, footybite, totalsportek

WHUFC team info

ABSENCIE (2) Scamacca - koleno, Ogbonna - chrbát (otázny štart)

LFC team info

ABSENCIE (5) C. Ramsay - koleno, Bajčetić - sval, N. Keïta - sval, Firmino - sval, I. Konaté - nešpecifikované (otázny štart)

[rtbs name=“pl-22-23-26-4-west-ham-lfc-preview“]

Previous articleStats pred zápasom: West Ham má formu, Kloppovi sa ale v 33. kole darí
Next articlePL (26.4.): West Ham – LFC (MATCH CENTRE)
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net