Oficiálny fanklub Liverpoolu FC na Slovensku znovu rozbieha svoju činnosť

13
4458

Official Liverpool FC Supporters Club Slovakia, ako znie jeho plný názov, reštartuje svoju činnosť.

Futbalový klub Liverpool FC má 308 oficiálnych fanklubov, rozosiatych po celom svete. Od Austrálie, cez Áziu, Afriku, Oceániu, Európu až po Južnú a Severnú Ameriku.

Bolo by hanbou ak by krajina, ako je Slovensko, ktorá má neskutočné množstvo oddaných, priam fanatických fanúšikov, nemala svoj fungujúci oficiálny fanklub.

Založiť a spravovať oficiálny fanklub takého klubu ako je Liverpool FC nie je žiadna hračka. Už pri založení klub od vás vyžaduje splnenie mnohých podmienok. O založenie slovenského fanklubu sa výraznou mierou zaslúžil Peter Timko, ktorý si celú tu tortúru prešiel a Liverpool FC schválil činnosť fanklubu na Slovensku. Ďakujeme a pozdravujeme Petra do Spišskej Novej Vsi.

LFC počas celej sezóny kontroluje činnosť fanklubov a dosť intenzívne s nimi komunikuje. Každoročne pred sezónou znovu schvaľuje a konfirmuje fanklub. Pred touto sezónou sme znova museli vyplniť dotazník a až na základe toho klub odsúhlasil činnosť aj na nasledujúcu sezónu.

Webstránka fanclubu – klikni

Členstvo vo fanklube

Poďme k tomu najdôležitejšiemu. To je samozrejme členstvo vo fanklube. Každý fanklub bez členov, je len prázdna nádoba. Na Slovensku je množstvo fanúšikov LFC. Niekto sa často stretáva s rovnako trafenými spoluobčanmi, iný takúto možnosť nemá.

Fanklub slúži hlavne na združovanie fanúšikov, vytváranie komunity a ako platforma, aby sa priaznivci stretávali a komunikovali medzi sebou. Byť členom je pre fanúšika česť a svojím spôsobom aj podpora klubu a komunity.

S oficiálnym fanklubom takáto možnosť prichádza a prichádzajú s ním aj rôzne výhody, poskytované samotným klubom Liverpool FC. K týmto výhodám (lístky na zápasy, zľavy v oficiálnom obchode, atď.), my ešte pripojíme ďalšie benefity (tričko fanklubu, pravidelné stretávky, možnosť diskutovať na privátnom discorde, zľava v našom e-shope).

Pripravujeme aj možnosť dať si vyrobiť špeciálne tenisky, atď., atď.

V tejto sezóne sme sa rozhodli, že členstvo vo fanklube bude spoplatnené. Veríme, že záujemcov o členstvo to neodradí. Navyše, ak sa vám suma vložená do fanklubu vráti na rôznych benefitoch.

Prihlásiť do fanklubu sa môžete stiahnutím prihlášky do fanclubu

Prihlášku zašlite emailom na adresu fanclub@lfc1892.net

Zoznam členov bude uvedený na našom webe v sekcii Official supporters club Slovakia.

DOPLNENÉ: o členstvo v OLSC SLOVAKIA sa samozrejme môžu hlásiť aj českí fanúšikovia, alebo slovenskí fanúšikovia žijúci v Čechách.

Členský poplatok

Poplatok za ročné členstvo vo fanklube bude 48.- eur.

Poplatok môžete zaplatiť celý naraz, alebo po dohode na dve platby po 24.- eur polročne.

na účet číslo:

SK92 8360 5207 0042 0007 0773 v mBanke

Lístky na zápasy The Reds

Najčerstvejšou informáciou ohľadom lístkov je, že nás LFC informoval o možnosti pridelenia 10 lístkov na prípravný zápas s Red Bull Salzburg, ktorý sa odohrá 27.7. v Salzburgu.

Čo sa týka lístkov na ligové zápasy, máme možnosť požiadať o pridelenie o 60 lístkov na 10 vybraných zápasov počas sezóny 2022/23.

Na prvú polovicu sezóny (do majstrovstiev sveta v Katare) máme možnosť požiadať o lístky na 5 zápasov (po 6 lístkov) z tohto zoznamu zápasov:

  • 13.8. Crystal Palace                  o 16:00 hod
  • 27.8. AFC Bournemouth            o 16:00 hod
  • 31.8. Newcastle Utd                 o 21:00 hod
  • 10.9. Wolverhampton               o 16:00 hod
  • 1.10. Brighton                         o 16:00 hod
  • 15.10. Manchester City            o 16:00 hod
  • 19.10. West Ham United          o 21:00 hod
  • 29.10. Leeds United                 o 16:00 hod
  • 12.11. Southampton                o 16:00 hod

Časy jednotlivých zápasov sa môžu zmeniť, a to  v súvislosti s televíznymi prenosmi.

Pripomíname, že nárok požiadať o lístok (lístky), má len ten člen fanklubu, ktorý má slovenské ročné členstvo v SLOVAKIA fanklube a zároveň zaplatené aj FULL, alebo LIGHT členstvo na oficiálnej stránke klubu.

Poznámka: Ak je niekomu niečo nejasné, alebo potrebuje veci dovysvetliť píšte na fanclub@lfc1892.net

Previous articleMo Salah konečne podpísal. Na Anfielde bude hrať minimálne do leta 2025
Next articleLiverpoolSky podcast #56: Posily a príprava na novú sezónu
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net