Podľa poradia šláger 10. kola a snaha The Reds oplatiť Brightonu prehru

16
2238

10. kolo po čase ponúkne opäť zápas na Anfielde. V aktuálnej sezóne Premier League veľmi dobre brániaci The Seaguls istotne nebudú ľahkou prekážkou.

Premier League 21/22 (30.10.), Anfield, Liverpool

LIVERPOOL FC - Brighton & Hove Albion FC; 16.00


kto s kým: 2. vs 5.
rozhodca: Mike Dean
TV: Premier Sport 1 (SK/CZ)
streams: livetv, totalsportek, vipleague

LFC team info

ABSENCIE (5) H. Elliott - členok, Thiago - lýtko, Milner - stehno, Fabinho - koleno (otázny štart), Kelleher - viróza (otázny štart)

BHAFC team info

ABSENCIE (3) Alzate - členok, Burn - nešpecifikované, Welbeck - stehno

[rtbs name=“pl-21-22-30-10-lfc-brighton-preview“]

Previous articleStats pred zápasom: Mané Brightonu ešte nedal gól. Hecne sa tentoraz?
Next articlePL (30.10): LFC – Brighton (MATCH CENTRE)
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net