Príjemné vianočné sviatky praje lfc1892.net

6
1050

Rok 2022 je na konci, ešte teda Vianoce a ideme do finále.

Ak ich sláviš, osláv poriadne a hlavne príčetne, ak nie, uži aspoň voľno. Ak ho nemáš, nebuď zbytočne v strese, ak ho náhodou nezvládaš, skús nejaké medikamenty, prípadne si zapni TV, kde ti teta s účesom na barana za 10 eur pošle pozitívnu energiu.

My v redakcii i redakcia samotná ti prajeme, aby si si záver roka 2022 užil s čo najširším úsmevom na tvári, klubový futbal je po čase konečne späť, takže by mohol byť dôvod. A možno budú len na nadávky, lebo Liverpool ;). Keďže ale Vianoce aj pravoverným ateistom či haterom náboženstiev umožňujú pri pohľade na končiacu sa hektiku prepnutú do sviatočného módu vidieť kopec aspoň na oko spokojnejších i pokojnejších ľudí, je tu šanca pre každého.

Tak si pokojne namoč obočie do kapustnice, natri sa zemiakovým šalátom plným vegánskej majonézy, pozri 793. reprízu 622. vydania Mrázika, prelož to Pelíškami, skontroluj či bude Kevin aj tentoraz sám doma, samozrejme v prítomnosti lahodného moku žltej farby a ešte hustejšej konzistencie (vaječný likér sucks!), po ktorom tety s našuchorenými ofinami vo facebookovej profilovke hýkajú šťastím a spokojnosťou.

A o to cez Vianoce ide, či ich berieš alebo nie. Ono vlastne, who cares, že?

Tak všetko dobré, kamaráti, známi, návštevníci, nahnevaní i nenahnevaní čitatelia, tí, ktorým sa reálny život nepletie s Football Managerom, i tí, ktorí by uverili aj tomu, že týždeň má štyri 12-hodinové dni a najlepším brankárom v histórii Liverpoolu bol Brazílčan Pelé.;). Všetko dobré pre doubterov i believerov, všetko dobré každému, kto si už v slovníku cudzích slov našiel význam slova empatia a nedajboh ho aj aplikuje do praxe.

Oddýchnite si, pite a jedzte dostatočne aj s mierou, pozor na petardy a prsty, či život bez nich, pozor na prílišný hybernačný mód, otvorené srdce, fľašu okeny aj ihličie v očiach.

Na záver príspevku ešte YNWA, lebo tak sa to že vraj má robiť, inak ťa správni fans poženú svinským krokom niekam ďaleko.