Shoot-out podcast #10: Má Crouch väčšiu nohu ako Balotelli?

15
1323

Malé jubileum, ale počíta sa. Navyše je dôvodom na vyhŕknutie sĺz. Desiaty diel Shoot-out podcastu bolo treba osláviť, pristúpiť k nemu s istou dávkou rešpektu, triviálnej slušnosti a ako to už v našich reáliách býva, pripraviť si aj prekvapenie.

A tak, keby to niekoho zaujímalo, sme sa pri natáčaní zišli piati, čo by nebolo až takou raritou, ale zišli sme sa piati ex-redaktori lfcway.com. Jeden by si povedal, že sme Popboba vynechali zámerne, lebo livernet, iný (kwop), že to tak aj bolo ;), pravdu ale treba hľadať niekde na polceste medzi ledabolým plánovaním podcastu, časmi nedávnými, ktoré priniesli aj prehováranie, aby sa vo finále k vlastne už zohratému tímu v zložení Fabio, Denis, kwop pridali Ol!ver a marsur, ktorý je hlavne v reviews činný aj na lfc1892.net.

Ako to už býva tým najhorším možným zvykom, nemali sme nič pripravené a prvotnú snahu Denisa s Ol!verom baviť sa o LFC, hodnotiť ho, poukazovať na to, čo by mal spraviť ešte lepšie ako sa vôbec dá, sme zdarne poslali do večných lovíšť. Namiesto toho prišiel na rad výrazne nepripravený kvíz, vyhýbanie sa strojenosti, megabalík Dru tyčiniek i čakanie na čaj, ako keby to bol Beckettov Godot, pričom hlavným kvízmajstrom bol Denis, ktorý ako jediný z prítomných vie narábať s Googlom.

Niekedy v minulosti sme si sľúbili, že budeme viac puritáni a konzervy, aby v tomto formáte neboli expresívne slová, na druhej strane sme si ale sľúbili aj lásku a vravieť pravdu len, takže to v aktuálnom svete ani bez expresív asi ani nejde. Ostatne, aj známa reklama na nejakú kozmetiku z minulosti vravela, že Express yourself.

Ak by sa ti ale na chrbte mali kvôli nevyberanému slovníku vyhodiť vyrážky, alebo ak si Maroš Grammar Nazi, urobíš lepšie, keď čas stráviš niečím plnohodnotnejším – napr. počúvaním No Name, čítaním Hlavných správ, alebo aspoň Feldeka, či facebookovým samoštúdiom, ktoré z teba za 15 minút spraví znalca na všetko.

Liverpoolu sme v desiatom Shoot out podcaste veľa nedali. Ale za to vieme, kto je z našich naj pingpongista, aké kopačky nosí Mané, čo má fanda LFC (Kazu) spoločné s Evertonom i ako sa býva v Ružindole.

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade sú na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.