Shoot-out podcast #11: Virgin van Dijk a 10 korún na automaty

0
1216

Jedenásty podcast zo série Shoot-out, tentoraz v podaní trojice, ktorá by voľný čas mohla využiť aj rozumnejšie.

Na rozdiel od ostatných dvoch častí Shoot-outu sme sa v zložení Fabio, Kazu, kwop výraznejšie dotkli LFC. Dokonca rukou, tentoraz ale nie chúlostivého miesta, aj keď Alissonova hrúbka, výkon rozhodcu Tierneyho, Robertsonovo vylúčenie či slabý zápas v podaní Salaha, či celkovo neudržanie vedenia na severe Londýna, by sa tak mohlo zdať.

Témami ale boli aj Mickey Mouse Cup, resp. súboj céčka LFC s déčkom Leicestru, prípadne naopak, futbalová kariéra dvojice protagonistov, pričom jeden hráva stopér a druhý pri klobásových chipsoch a Radegaste spomína na to, aký bol voľakedy futbal v ére predstopérov. Jeden je stredným obrancom ako Virgin van Dijk, ale to už riadne zachádzame do súkromia, veď byť v 26-ke panicom je každého osobná vec, rovnako ako ním byť pred päťdesiatkou, druhý je zasa centre back ako Andy Möller, ktorý stopérom nikdy nebol.

V cca 50 minútach tradičného tliachania o ničom a o všetkom, kedy sa pravoverným i puritánom ježia chlpy v podbrušku (a týmto im odporúčame, neklikajte, dajte si štuple či aspoň vosk do uší) odzneli aj témy ako hazard – Eden, Thorgan i ten, kedy hádžeš mince do stroja, alebo vsadíš pajsku v dueli Newcastle – Man City na domácich; home office vs chodenie do práce a góly legendárneho Stevena Gerrarda.

A to všetko v atmosfére, ktorá sa síce chce, ale ani omylom netvári ako vianočná.

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade sú na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.