Shoot-out podcast #14: Lubo v ringu s Putlerom, „roztoto“ by ho na kúsky

4
1482

Po pauze je späť Shoot-out podcast, ktorý prináša 14. vydanie pivného špeciálu plného rečí, za ktoré by sa jeden hanbil.

Ak si to ty, tak si radšej urob iný program, na čo sa zbytočne vytáčať, že? 😉 Trio Denis, Lubo a kwop v nálade poznačenej dianím 200 km od slovensko-ukrajinskej hracie zabŕdlo do liverpoolskych i neliverpoolskych tém. Vlastne, ako to býva v bare či krčme zvykom.

Finále Ligového pohára, penalty, Arizabalaga zostreľujúci ruské stíhačky, Voroninov azda najlepší počin v rámci futbalovej kariéry, hypotéza, kedy by Lubo roz*ebal Putlera v ringu, aby sa z neho stal nový Putler, spomienka na návštevy Anfieldu lemovaná Denisovým „potom som bol na zápase predtým“, pri ktorom by sa zamestnanci Slovenskej Akadémie vied poriadne spotili.

V tomto podcaste je to, snáď aj pochopiteľne, nasmerované aj k ruskej vojenskej invázii na Ukrajinu, pričom si plne uvedomujeme, že to má od futbalu poriadne ďaleko. Len nám to proste nedalo, pretože nejaká empatia v našich cynických a +/- hlúpych hlavách je.

Tak snáď sa ti bude aktuálna časť páčiť a ak nie, nenadávaj nám v diskusii, radšej si choď vybiť zlosť na toastoch s marmeládou a bazalkou.

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade sú na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.

Previous articlePo štvrtý raz v 21/22 Norwich. LFC hostí v FA Cupe „kanárikov“
Next articleFA (2.3.): LFC – Norwich (MATCH CENTRE)
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net