Shoot-out podcast #14: Lubo v ringu s Putlerom, „roztoto“ by ho na kúsky

4
1201

Po pauze je späť Shoot-out podcast, ktorý prináša 14. vydanie pivného špeciálu plného rečí, za ktoré by sa jeden hanbil.

Ak si to ty, tak si radšej urob iný program, na čo sa zbytočne vytáčať, že? 😉 Trio Denis, Lubo a kwop v nálade poznačenej dianím 200 km od slovensko-ukrajinskej hracie zabŕdlo do liverpoolskych i neliverpoolskych tém. Vlastne, ako to býva v bare či krčme zvykom.

Finále Ligového pohára, penalty, Arizabalaga zostreľujúci ruské stíhačky, Voroninov azda najlepší počin v rámci futbalovej kariéry, hypotéza, kedy by Lubo roz*ebal Putlera v ringu, aby sa z neho stal nový Putler, spomienka na návštevy Anfieldu lemovaná Denisovým „potom som bol na zápase predtým“, pri ktorom by sa zamestnanci Slovenskej Akadémie vied poriadne spotili.

V tomto podcaste je to, snáď aj pochopiteľne, nasmerované aj k ruskej vojenskej invázii na Ukrajinu, pričom si plne uvedomujeme, že to má od futbalu poriadne ďaleko. Len nám to proste nedalo, pretože nejaká empatia v našich cynických a +/- hlúpych hlavách je.

Tak snáď sa ti bude aktuálna časť páčiť a ak nie, nenadávaj nám v diskusii, radšej si choď vybiť zlosť na toastoch s marmeládou a bazalkou.

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade sú na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.