Shoot-out podcast #9: V Premier League chýba Plymouth i Pablo Teixeira

0
1463

Let us entertain you. Alebo aj nie. Však na tom záleží pramálo.

V krátkom čase po Shoot-oute č. 8 je tu deviate vydanie a s ním aj o čosi uvoľnenejšia atmosféra, veď prišiel Lubo a s ním je vždy a lot of fun. K nemu sa pridali Popbob, kwop a Denis, ktorého, povedať to rečou futbalových komentátorov navyše s blahosklonným výrazom na tvári, v závere stretnutia vystriedal čerstvý Fabio. A stal sa z neho match winner.

Okej, aby bolo jasné, aj tento pokec je plný invenčnosti a veľkohubých rečí malých a ešte menších mozgov, za to v ňom zasa raz chýba zrejmý koncept, tematický zámer i hranie sa na morálne entity vplývajúce na mentálny vývoj mládeže, prípadne jej akné. V praxi to znamená, že raz ujde ostrejšie slovo, inokedy expresívnejšie prirovnanie.

Takže, ak sa pri vulgarizmoch musíš okamžite 60x prežehnať, keď ti nekonvenčný pohľad sťahuje kožu z päty, rozhodne na tento podcast neklikaj, a keby napokon zvedavosť predsa len zvíťazila, rozhodne si vypni zvuk. Lebo inak sa sa ti stane, teraz citujem redakčného kámoša Fabia, že ťa ofúkne síce svieži, ale predsa len vietor prinášajúci verbálne hovná. Teda exkrementy, aby aj tento text zostal pri všetkej počestnosti. A potom čo budeš robiť, keď ťa niečo z vysloveného urazí, háááá?

Tém bolo pár, skokov pomedzi ne i do diaľky rovnako tak, trochu sme pochválili i poškádlili Marcelu, teda maccu (čítaj makam ale bez „k“ na konci), chlapíka, čo roznášal info o LFC 20 rokov pred založením LFC. Ale nebolo to, samozrejme, len o košickom Chuckovi Norrisovi, slovo či dve sme prehodili aj o odvete v skupinovej fázy Ligy majstrov proti Portu, Gerrardovi, čoby novom manažérovi Aston Villy, niektorým vypadla slza pri spomienkach na Lallanu, uškrnuli sa nad koncom Solskjæra v Man Utd, zapriali veľa srandy Rodgersovi, atď., atď.

Zopakujme si, ak si útlocitná bytosť, urobíš lepšie, keď voľný čas stráviš inak, ako počúvaním našich žvástov. Alebo proste priprav tlakomer, krabičku marsiek, pol litra okeny a toto riziko proste na seba zober;)

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade sú na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.