The Reds na juh Anglicka. Brighton budí rešpekt, LFC musí byť pripravený

97
1892

Súboj tímov, ktorých v ligovom poradí delí len bod. Súboj s tímom, ktorý nám naposledy na Anfielde strelil 3 góly.

Premier League 22/23 (14.1.), Amex Stadium, Brighton

Brighton & Hove Albion FC - LIVERPOOL FC; 16.00


kto s kým: 8. vs 6.
rozhodca: Darren England
TV: Canal+ Sport (SK/CZ)
streams: livetv, vipleague

BHAFC team info

ABSENCIE (3) Moder - koleno, Mwepu - srdcové ochorenie (aktuálne mimo aktívny futbal), Trossard - osobné dôvody (otázny štart)

LFC team info

ABSENCIE (7) A. Melo - sval, L. Díaz - koleno, Jota - lýtko, Firmino - lýtko, van Dijk - stehno, J. Henderson - hlava (otázny štart), Milner - noha (otázny štart)

[rtbs name=“pl-22-23-14-1-brighton-lfc-preview“]

Previous articleTipovačka 22/23 #28: Brighton – LFC (PL)
Next articlePL (14.1.): Brighton – LFC (MATCH CENTRE)
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net