Trefa (vyhodnotenie č. 3): Poradie je maximálne vyrovnané, na čele štvorica

17
1305

Tipovacia súťaž Trefa má za sebou 11 odohratých kôl v Premier League. A nastal čas vyhodnotiť október (sezóna 2021/22). Táto súťaž je zameraná na tipovanie umiestnenia klubov v tabuľke najvyššej anglickej súťaže a aj najlepších strelcov.

Zaujímavosti z uplynulého mesiaca:

  • September tipovalo 17 tipujúcich. Najviac 9 bodov získali Saty7, wasco a Fifo.
  • TOP 6 – najviac tipov bolo na Liverpool (17), Chelsea (17), Manchester City (17), Man Utd (15), okrem týchto 4 klubov získali tipéri body aj za Arsenal (5) a West Ham (3). Tipy na kluby ako Everton (16), Brighton (6), Tottenham (5), Aston Villa (1) body nepriniesli. Nikto netrafil všetkých šesť klubov. Najviac (5) uhádnutých klubov majú na svojom konte Burton, Saty7, wasco, Fifo a Ostrovan.
  • OUT 3 – tentoraz sa tipovalo 5 klubov, ktoré môžu skončiť na posledných 3 miestach. Najviac tipov bolo na Norwich (17), Burnley (17) a Newcastle (14). Tieto tipy priniesli účastníkom body. Naopak tie neboli pripísané za tipy na Southampton (2) a Watford (1). Všetky 3 kluby trafilo 14 tipujúcich.
  • STR 1 – tipovali sa len 2 strelci. Salaha tipovali 16, ktorí si zapísali po bode. Jeden tipujúci dal Vardyho, ktorý mu bod nepriniesol.
  • Po 3. mesiaci sa na čele usadili jirka1618, wasco, Dodes a Zamči s 21 bodmi.

Priebežné poradie TREFY:

Poznámka č.1: V prípade rovnosti bodov tipujúcich na konci každého mesiaca rozhoduje o poradí včasnosť, t.j. kto skôr zaslal svoje  tipy.

Tipovanie:

Od 10.11. 2021 až do začiatku 12. kola Premier League prebiehajúcej sezóny je potrebné natipovať kluby za November – XI. v TOP 6 priebežného poradia a aj 3 kluby – OUT3 na vypadávajúcich priečkach. A k tomu aj najlepšieho strelcaSTR1 (ak budú viacerí  s rovnakým počtom gólov, tak za každého dostane tipujúci odmenu. Rozhoduje poradie po 15. kole PL.

Vzor tipov:

TOP6sept – Brentford, Watford, Brighton, Leeds, Newcastle, Norwich

OUT3sept – Chelsea, Arsenal, Everton

STR1sept – Origi.

Poznámka č.2:   tipujeme anglické kluby a strelcov z anglických klubov Premier League.

Trefa je súťažou o fajn ceny, blíži sa jej uzávierka, nepreváhajte ju

Mesačné bodovanie:

Na konci každého mesiaca (od augusta 2021 do apríla 2022) za každé uhádnutie hocijakého klubu v tabuľke TOP 6 klubov (nezáleží na presnom poradí) je po 1 bode.

Ďalej za uhádnutie OUT3 – klubov na posledných 3 miestach (neberie sa do úvahy poradie) je po 1 bode.

Za najlepšieho strelca na konci každého mesiaca je tiež 1 bod.

Maximum za každý mesiac je 10 bodov.

Poznámka č.3: v prípade rovnosti bodov klubov v tabuľke na konci mesiaca rozhoduje rozdiel v skóre, potom  viac nastrieľaných gólov. Len keby body a skóre boli rovnaké, vtedy by sa bod súťažiacim dával za oba kluby.

Poznámka č.4: priebežné vyhodnotenie mesiaca sa urobí až po odohratí posledného zápasu kola, ak by sa nejaký zápas/y/  preložil až do ďalšieho mesiaca (o 2 týždne, alebo pokojne aj o 1 -2 mesiace), tak sa vyhodnotí daný mesiac bez tohto zápasu/ov.

Ďalšie mesačné vyhodnotenie za november bude po 15. kole PL, ktoré sa dohrá 6. decembra 2021.

Diogo Jota a Trent Alexander-Arnold sa tešia z gólu. (foto: Twitter)

Uzávierka tipovania:

Tipy na november treba podať do 20.11.2021 do 13.00 hod. pred 12.kolom Premier League.

Prípadní ďalší záujemcovia sa môžu pripojiť, stačí ak do komentára dajú svoje tipy na september. Hrá sa ešte o 60 bodov pri tipovaní každý mesiac do konca apríla 2022.

Ceny:

  1. miesto:

2. miesto:

3. miesto:

P.S.: Svoje tipy dávajte do komentárov. Ak chcete nejaký svoj tip upraviť, zmeniť, tak ho upravte v rámci svojho komentára. Zopakujme si, že uzávierka je v sobotu 20.11. 2021 o 13 h.