Wembley hlási na Veľkú noc futbalovú parádu: LFC vs Man City o finále FA Cupu

43
2623

Po necelom týždni si zopakujeme súboj Klopp vs Guardiola, ktorý bude ich už 24. v trénerskej kariére. Bavíme sa však o semifinále najstaršej futbalovej súťaže sveta.

FA Cup 21/22 (16.4.), Wembley Stadium, Londýn

Manchester City FC - LIVERPOOL FC; 16.30


kto s kým: účastníci Premier League
rozhodca: Michael Oliver
TV: Nova Sport 2 (CZ)
streams: livetv, totalsportek, vipleague

MCFC team info

ABSENCIE (4) C. Palmer - členok B. Mendy - pozastavená činnosť (obvinený zo strany polície), K. De Bruyne, K. Walker - obaja členok (otázny štart)

LFC team info

ABSENCIE (1) Jota - noha (otázny štart)

[rtbs name=“fa-21-22-16-4-man-city-lfc-preview“]

Previous articleStats pred zápasom: Klopp sa v dueli s Man City pokúsi o prepis histórie
Next articleFA (16.4.): Manchester City – LFC (MATCH CENTRE)
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net