Zapoj se do Fantasy Premier League. Pár nadšenců spouští free turnaj

28
1919

11.8. 2023 začíná nejvyšší anglická soutěž, které se nemůžeme dočkat. Zároveň současně s ní je tu možnost si zahrát Fantasy Premier League, která tu je 20 let.

Daruj 4 €Daruj 100 Kč

Tímto bychom Vás rádi pozvali do naší ligy, kterou jsme založili na počest všem fanouškům lfc1892.net.

Pro nejúspěšnější hráče celosvětové soutěže připravili Premier League a její partneři hodnotné ceny, včetně lístků na nejsledovanější fotbalovou ligu světa.

Jinak první skupina by byla pro 16 týmů, pokud by nás bylo více udělalo by se více skupin, které by soupeřili mezi sebou. A bylo by to tak, že první 4 týmy co by se umístili na předních příčkách, tím myslím 1, 2., 3. a 4. místo by postoupili do skupiny A.  Poslední 4 týmy ve skupině A by sestoupili do skupiny B.

(foto_ Twitter)

Pravidla

Smyslem hry je získat od svých svěřenců co nejvíc bodů, které se rozdávají podle toho, jak se fotbalistům a jejich týmům daří ve skutečných utkání Premier League, zda vstřelí gól, připíšou si asistenci, udrží čisté konto nebo dostanou žlutou kartu. Body se přičítají i odečítají.

Jako manažer vybíráte kapitána a jeho zástupce. Kapitánovo skóre se v každém kole zdvojnásobí. Pokud ale dotyčný hráč k zápasu nenastoupí, dvojnásobek bodů se počítá jeho asistentovi. Pokud se na hřišti, byť na minutu, neobjeví ani jeden, máte s bonusem smůlu.

Máte k dispozici virtuální rozpočet 100 milionů liber, který nesmíte překročit. Vaše sestava čítá 15 fotbalistů – 2 brankáře, 5 obránců, 5 záložníků a 3 útočníky. Z jednoho klubu Premier League smíte v jednu chvíli vlastnit maximálně 3 hráče.

Ceny fotbalistů jsou během sezóny pohyblivé. Jsou nastavené podle kvality daného hráče, jeho výkonů v sezóně a podle zájmů či nezájmu hrajících manažerů.

Vstup do ligy jde buď přes tento odkaz 👇👇

https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/1059to

A nebo přes údaje 👇👇

H2H liga

g6pysp – fantasy

1059to – H2H

Děkujeme a přejeme hodně štěstí!