Finále Ligy majstrov. V Bratislave ho pozrieme spolu, príde okolo 200 fans!

44
4252

28.5. 2022 sa pozornosť fans The  Reds bude sústrediť na finále Ligy majstrov, v ktorom sa predstaví práve Liverpool a historicky najúspešnejší tím súťaže Real Madrid. (AKTUALIZOVANÉ 26.5.!!)

Časť fanúšikov si stále veľmi dobre pamätá na kyjevské finále sezóny 201718, kedy  Merenges, teda hlavne Gareth Bale, dokonale vyškolili anglického zástupcu. 3:1 pre tím z hlavného mesta Španielska, Karius do konca kariéry s nálepkou stopercentného klauna a sklamanie, ktoré trvalo nejaký čas.

Real Madrid vyradil LFC z Champions League aj v 20/21. Vtedy doma vyhral rovnako 3:1, a keďže na Anfielde gól nepadol, skončila sa cesta Merseysiders vo štvrťfinále. Nielen mňa vtedy nas*al Naby Keïta. Prístupom. Hlavne prístupom.

Staré zľudovelé klišé hovorí, že do tretice všetko dobré, ale aj to, že pomsta je sladká. Klopp, ako Nemec by ale podľa tamojšieho príslovia mohol pokojne doplniť, že síce sladká je, ale človek si ňou aj tak pokazí žalúdok. Takže tam, kde časť priaznivcov Liverpoolu myslí na to, ako Realu vrátime úder spred času, si radšej dajme info úplne inej výpovednej hodnoty.

UPDATE!

28.5. (výkop je o 21 h) budeme finále Ligy majstrov sledovať ako grupa prívržencov The Reds v bratislavskom podniku RedCock. Ktovie, či je ten pomenovaný po nejakom kohútovi (možno londýnskom), alebo sa názov týka sčervenania mužských intímnych partií, poznamenal by sa polovtipálek či cynik.

Tak či onak, zapamätaj si adresu – Panónska cesta 3604/17, 851 04 Petržalka, a ak máš čas, chuť (napr. si vystáť rad na lahodný drink, pri ktorom zabudneš na everything a pokojne sa ti môže stať, že II. polčas už neuvidíš), tak príď. Kvôli LFC, kvôli zoznámeniu sa, kvôli atmosfére.

Vo finálový večer sa totiž na spoločné sledovanie vyvrcholenia Champions League 21/22 chystá približne 200 priaznivcov The Reds a Realu Madrid, takže ako hovoria za riekou Moravou, môže to byť „mazec“.

Faktický dodatok – podnik je k dispozícii len pre nás fans, rezervácia nie je potrebná, pár ľudí postojí, lebo stáť chce, navyše je v podniku 140 miest na sedenie. K tomu 2 plátna a ozvučenie.

A že česko-slovenská komunita fans Realu má u seba na webe zavesený rezervačný formulár? Nech má, aby som citoval Popboba, ktorý toto celé má v réžii. Navyše sem dávam jeho vyjadrenie, ktoré môže každý nájsť aj nižšie v komentároch:

„Tak posledný krát 🙂 Miesta sa nedajú rezervovať, kto skôr príde, ten si skôr vyberá, kde bude stáť či sedieť. Objednávať a platiť jedlo + pitie sa bude iba pri bare (anglický systém). Taká je dohoda s majiteľom podniku. Neviem odkiaľ ma Halamadrid nejaký „rezervačný“ systém. Je im na nič. Organizujeme to my, takže by sme o tom niečo vedeli 🙂 A fans Realu tam samozrejme môžu prísť. Je to organizované ako spoločná sledovačka.“

Tu je ešte výrez mapy, kde sa RedCock nachádza.