Fotbalový (futsalový) tým lfc1892.net. Kdo se přidá?

10
1086

Už dlouho jsem přemýšlel, že napíšu článek o tom, že bych chtěl složit fotbalový (futsalový) tým. Na webu je nás dost. Byl bych rád, kdyby naše stránka tým takový měla.

Je tu rok co rok hned několik turnajů, kam bychom se mohli přihlásit. Zahrát si a také něco vyhrát.  Doufám, že se tu najde pár nadšenců, kteří by chtěli v barvách LFC reprezentovat lfc1892.net.

První turnaj, který jsem našel, se odehrává v Bratislavě. Pořádá ji Futbalový VAR Jedná se o futsal, který se bude konat 6. 1. 2024. Je to sobota.

Rád bych složil tým, jež by reprezentoval barvy Liverpoolu a tím náš web. Potřebuji 10 hráčů včetně mě, tj. 1 brankář (pokud by se žádný nenašel, mohu chytat) a 9 hráčů v poli.

Daruj 4 €Daruj 100 Kč

Poplatek za tým je celkově 150 € pokud by nás tedy bylo 10 každý by dal 15€ pokud s tím nemá nikdo problém. Jinak hrálo by se v dresech Liverpoolu FC (domácích), takže kdo má doma dres nezapomeňte a vemte si ho s sebou.

Až se mi přihlásí 9 lidí, stopnu to a už se nebude moct nikdo přihlásit, jedině, že by se stalo, že by to někdo odřekl, tak bych dopsal dalšího člena. Jinak opravdu žádám, pište jen ti, kteří máte opravdový zájem se sejít a zahrát si.

Pravidla jsou jako ve futsale. Kdo je nezná, může mi napsat soukromě, vše vysvětlím. Nejdůležitější je, že se hraje  4+1 na házenkářské branky. Hraje se s míčem číslo 4. Střídání je hokejové. Kdybychom složili tým o 10 lidech, mohli bychom si před utkáním spolu někde zahrát proti sobě a trochu se sehrát. Děkuji a těším se na setkání s lidmi z fanklubu.

Když by to fungovalo v létě, je další akce – „turnaj fanklubů„. Bylo by fajn, dorazit i tam a hájit naše barvy. Ale o tom bych informoval dopředu. Ten kdo by měl tedy zájem napište mi na email michalkomilfcweb@gmail.com

A do předmětu dejte futsalový turnaj.