Hraj s lfc1892.net o ceny

0
1196

Do nastávajúcej sezóny okrem nového webu chystáme aj pár lákadiel pre fans v českom a slovenskom priestore zameranom na Liverpool FC.

Súťaže budú, resp. plánujeme, resp. ny mali byť tri.

Bez zbytočného obkecávania ide o tieto formáty:

  1. TIPOVAČKA – preberáme ju z lfcway.com, kde sa posledné roky etablovala.

Jednoducho povedané, pred každým zápasom LFC budú mať čitatelia lfc1892.net možnosť natipovať presný výsledok zápasu a k tomu strelca.

2. FANTASY PREMIER LEAGUE – po celom svete známe a vysoko populárna súťaž spočívajúca vo volení zostavy zloženej z futbalistov, ktoré si účastník súťaže za prítomný budget nakúpil.

3. TREFA – pred prvým kolom by čitatelia natipovali konečné poradie Premier League 2021/21 a 3 vypadávajúce tímy; rovnako tak TOP 5 strelcov ligovej sezóny.

Aby to bolo zaujímavejšie, rovnako by tipovali aj čiastkové poradie tímov i strelcov, a to po konkrétnych mesiacoch.

Previous articleMATCH CENTRE. Čo to je, ako ho používať, na čo slúži
Next articleAu revoir, Gini
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net