Hraj s lfc1892.net o ceny

0
704

Do nastávajúcej sezóny okrem nového webu chystáme aj pár lákadiel pre fans v českom a slovenskom priestore zameranom na Liverpool FC.

Súťaže budú, resp. plánujeme, resp. ny mali byť tri.

Bez zbytočného obkecávania ide o tieto formáty:

  1. TIPOVAČKA – preberáme ju z lfcway.com, kde sa posledné roky etablovala.

Jednoducho povedané, pred každým zápasom LFC budú mať čitatelia lfc1892.net možnosť natipovať presný výsledok zápasu a k tomu strelca.

2. FANTASY PREMIER LEAGUE – po celom svete známe a vysoko populárna súťaž spočívajúca vo volení zostavy zloženej z futbalistov, ktoré si účastník súťaže za prítomný budget nakúpil.

3. TREFA – pred prvým kolom by čitatelia natipovali konečné poradie Premier League 2021/21 a 3 vypadávajúce tímy; rovnako tak TOP 5 strelcov ligovej sezóny.

Aby to bolo zaujímavejšie, rovnako by tipovali aj čiastkové poradie tímov i strelcov, a to po konkrétnych mesiacoch.

Previous articleMATCH CENTRE. Čo to je, ako ho používať, na čo slúži
Next articleAu revoir, Gini
Sem-tam krikľúň, často v polohe haters gonna hate, nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, Elánu, Desmodu, Man Utd, repre futbalu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;)