LFC láka Luisa Díaza. Útočník Porta má posilniť ofenzívu

48
4266

Čerstvo 25-ročný (13.1. 1997) futbalista FC Porto Luis Díaz je stredobodom záujmu Liverpoolu. Potvrdil to Fabrizio Romano, taliansky novinár s dnes najlepšími transfer info.

Díaz odohral proti The Reds oba zápasy skupinovej fáze Ligy majstrov 21/22 a v prípade prestupu by bol druhým kolymbijským hráčom v liverpoolskych farbách (prvým je Anderson Arroyo).

Šikovný útočník má v aktuálnom ročníku najvyššej portugalskej súťaže štatistiku 18 zápasov, 14 gólov a 5 asistencií, v 6 dueloch Ligy majstrov strelil 2 góly.

Previous articleTrefa (vyhodnotenie č. 6): Poradiu „šéfuje“ dvojica Saty7 – Zamči
Next articleLiverpoolSky podcast #44: Jota nemá kamošov. Hosť foodbloger Čoje
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net