Trefa (vyhodnotenie č. 6): Poradiu „šéfuje“ dvojica Saty7 – Zamči

12
1947

Tipovacia súťaž Trefa má za sebou 23 odohratých kôl (i keď neúplných).

Nakoľko je tu krátka zimná prestávka, a tým pádom sa už v januári neodohrá žiadny ligový zápas, tak nastal čas vyhodnotiť práve Január – 2021/22. Táto súťaž je zameraná na tipovanie umiestnenia klubov a aj najlepších strelcov Premier League.

Zaujímavosti z uplynulého mesiaca:

  • Január tipovalo 14 tipujúcich. Vytúženú desiatku (maximum za jeden mesiac je 10 bodov) sa ani tentoraz nepodarilo dosiahnuť nikomu. Najviac 9 bodov získali 5 tipéri.
  • TOP 6 – najviac tipov bolo na Liverpool FC (14), Chelsea (14), Manchester City (14), Arsenal (14), West Ham (12), okrem týchto 5 klubov účastníci získali body aj za Manchester United (7). Tipy na Tottenham (9) body nepriniesli. Všetkých šesť klubov trafili Saty7, wasco, Zamči, Pedro8 a Steve3465.
  • OUT 3 – tentoraz 4 kluby sa tipovali, že môžu skončiť na posledných 3 miestach. Najviac tipov bolo na Burnley (12), Newcastle (11) a Watford (5). Tieto tipy priniesli prítomným body. Naopak tie neboli pripísané za tipy na Norwich (14), ktorí tipovali všetci tipéri. Preto všetky tri kluby netrafil nikto.
  • STR 1 – „triafal sa“ iba Mohamed Salah, tipovalo ho všetkých 14 účastníkov, ktorí si zapísali po bode.
  • Po 6. mesiaci sa na čele usadili Saty7 a Zamči so 47 bodmi.

Priebežné poradie Trefy:

Tipovanie:

Odteraz (25.1.) až do „reštartu“ Premier League (5.2. 2022)  je potrebné natipovať kluby za február– I. v TOP 6 a aj 3 kluby – OUT3 na vypadávajúcich priečkach. A k tomu aj najlepšieho strelca – STR1. Ak budú viacerí s rovnakým počtom gólov, tak za každého dostane tipujúci odmenu. Rozhoduje poradie po 27. kole PL, ktoré sa dohrá 23.2. 2022.

Vzor tipov:

TOP6sept – Brentford, Watford, Brighton, Leeds, Newcastle, Norwich

OUT3sept – Chelsea, Arsenal, Everton

STR1sept – Origi.

Poznámka č.2: Tipujeme anglické kluby a strelcov z anglických klubov Premier League.

Trefa je súťažou o fajn ceny, blíži sa jej uzávierka, nepreváhajte ju

Mesačné bodovanie:

Na konci každého mesiaca (od augusta 2021 do apríla 2022) za každé uhádnutie hocijakého klubu v tabuľke TOP 6 klubov (nezáleží na presnom poradí) je po 1 bode.

Ďalej za uhádnutie OUT3 – klubov na posledných 3 miestach (neberie sa do úvahy poradie) je po 1 bode.

Za najlepšieho strelca na konci každého mesiaca je tiež 1 bod.

Maximum za každý mesiac je 10 bodov.

Poznámka č.3: v prípade rovnosti bodov klubov v tabuľke na konci mesiaca rozhoduje rozdiel v skóre, potom  viac nastrieľaných gólov. Len keby body a skóre boli rovnaké, vtedy by sa bod súťažiacim dával za oba kluby.

Poznámka č.4: priebežné vyhodnotenie mesiaca sa urobí až po odohratí posledného zápasu kola, ak by sa nejaký zápas/y/  preložil až do ďalšieho mesiaca (o 2 týždne, alebo pokojne aj o 1 -2 mesiace), tak sa vyhodnotí daný mesiac bez tohto zápasu/ov.

Fabinho oslavuje gól. (foto: Twitter)

Uzávierka tipovania:

Tipy na február treba podať do 5.2. 2022 do 13.00 hod, a to pred dohrávkami a 24. kolom Premier League.

Prípadní ďalší záujemcovia sa môžu pripojiť, stačí ak do komentára dajú svoje tipy na september. Hrá sa ešte o 30 bodov pri tipovaní každý mesiac do konca apríla 2022.

Ceny:

  1. miesto:

2. miesto:

3. miesto:

P.S.: Zopakujme si, tipy dávajte do komentárov. Ak chcete nejaký svoj tip upraviť, zmeniť, tak ho upravte v rámci svojho komentára. Nezabudnite, že uzávierka je v sobotu 5.2. 2022 do 13.00 hod.