LFC predstavil tretie dresy pre 21/22. Ako sa vám páčia?

19
2213

The Reds majú všetky sady dresov pre sezónu 2021/22 skompletizovanú.

Dizajnéri celosvetového giganta Nike sa v tomto prípade inšpirovali žltou farbou, ktorá má v histórii klubu z Anfieldu pomerne bohaté zastúpenie.

Žltá je farba odvahy, je výrazná, pripomína slnko, nové výzvy, ďalšie pozitívne konotácie, ktoré prináša sú optimizmus a radosť. A tam niekde je aj zmysel finálneho produktu, tzv. third kits pre ročník 21/22.

Táto farba dresov je s LFC spojená už od 50. rokov minulého storočia a do 70. sa v palete farieb, ktoré si Liverpool zobral na svoje, výrazne etablovala.

Červeno-žlté kockované ozdobné prvky na golieri sú inšpirované vášňou a energiou tribúny The Kop a kockovaných vlajok, ktoré rozžiarili červenú časť štadióna vo finále Európskeho pohára 1977. Jemné pruhy potom zvýrazňujú tesné puto medzi klubom a jeho komunitou.

Na zátylku je emblém / číslo 96, ktorý/é he uzavretý/é večnými plameňmi a hrdo spomína na deti, ženy a mužov, ktorí prišli o život v Hillsborough.

Od sezóny 2022/23 sa emblém 96 zmení na 97 ako uznanie Andrewa Devina, 97. osoby, ktorá bola nezákonne zabitá v dôsledku tragédie na sheffieldskom štadióne v 1989.

foto: liverpoolfc.com

Previous articleRepre watch: Mané a Jota majú formu, Minamino a Elliott zranení
Next articleTrefa (vyhodnotenie č. 1): Súťaž zatiaľ najviac sedí dvojici Ostrovan – Zamči
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net