Oficiálny fanklub prinášal LFC šťastie. Štyri výjazdy, štyri výhry

6
2274

Reinkarnovaný, oficiálny fanklub LFC na Slovensku rozbehol opäť svoju činnosť a pri výjazdoch bol stopercentný.

Oficial Supporters Club Slovakia – ako znie plný názov fanklubu a ktorého domovským sídlom je táto stránka, v lete 2022 znova naštartoval svoju činnosť. Zrazy a stretnutia sa zatiaľ nestihli a ešte sa len chystajú.

Oficiálny fanklub Liverpoolu FC na Slovensku znovu rozbieha svoju činnosť

Čo sa však už stihlo, to sú výjazdy na domáce stretnutia nášho Liverpoolu FC. Jedným z benefitov byť hrdým členom oficálneho fanklubu LFC, je totiž aj možnosť dostať sa k lístkom na Anfield.

Výhľad z fanúšikovských miest na tribúne The Kop.

V prvej polovici sezóny, sme dostali možnosť vycestovať na zápasy s Bournemouthom, Newcastlom, Manchestrom City a West Hamom United. Pre krátkosť času potrebného na vybavovanie leteniek a ubytovania sa na prvých dvoch zápasoch zúčastnili „iba“ dve dvojice našich členov, ale na Cityzens a „Kladivárov“ sme už poslali posádku v plnej sile.

Mišo Baďura a Ľubo Fecik zapíjajú víťazným pivom výhru nad Newcastlom United.

A výsledok našich výjazdov? Úplne fantastický. Najprv sme svojou prítomnosťou pomohli rozobrať B’mouth 9:0, vzápätí sme gólom v nadstavenom čase porazili Newcastle Utd. Na zápas sezóny s Manchestrom City (1:0) už išiel kompletný 6-členný kontingent členov fanklubu.

Členovia fanklubu v skvelej nálade po zápase s Cityzens na tribúne Kop

Rovnako sa nám darilo povzbudiť náš klub aj v zápase s West Hamom United (1:0) a šestica našich členov videla dôležitú výhru nad nebezpečnými kladivármi.

Štyri zápasy a štyri skvelé výhry. To je výsledok fandenia nášho fanklubu priamo na Anfielde. Máme 100% úspešnosť a z toho vyplýva, že sme pre LFC úplne nepostrádateľní 🙂

Jakub a Martin na zápase s West Hamom.
Vlado Jančich aka Bill Shankly. 🙂

A aby to nebolo všetko, autor tohto článku sa dostal na zápas Tottenham – LFC (1:2) a samozrejme zase z toho bola výhra Liverpoolu. Vôbec prvá v sezóne na štadióne súpera. To už vôbec nebude náhoda a je jasné, že fanklub prináša LFC šťastie 🙂

Mišo Baďura na lavičke LFC.

V druhej polovici sezóny sme dostali k dizpozícii lístky na parádne zápasy. Chelsea FC, Everton, Manchester United a Tottenham. Uff, to zase bude kopa parádnych zážitkov.

Okrem výjazdov na zápas, by sme chceli pre členov fanklubu zorganizovať zraz, kde by sme sa podelili o zážitky zo zápasov a možno si preverili svoje vedomosti v nejakom kvíze o Merseysiders. Samozrejme vitaní budú všetci fanúšikovia LFC.

Ďakujem všetkým členom fanklubu za príkladnú reprezentáciu a teším sa na ďalšie spoločné zážitky!

Oslava Jürgena Kloppa po víťazstve nad Tottenhamom Hotspur.