Po roce se opět hlásí Břeclav. Sraz fans přináší změny

1
2701

Tak jako každý rok se uskuteční poslední víkend v červenci tzn. 29. – 31. 7. 2022 v areálu Na Vodě v Břeclavi. Letos nás čeká několik změn, proto čtete pozorně.

Jak se již stalo tradicí, kromě malých srazů, které se konají nejčastěji v dobách zápasů v různých koutech Česka a Slovenska, se jednou ročně koná velký sraz a letos nás čeká jeho 18. ročník.

Sraz se koná v areálu „Na Vodě“ ve Staré Břeclavi. Stará Břeclav je městská část Břeclavi, která je významným dopravním uzlem spojující ČR se Slovenskem a Rakouskem. Takže by doprava do Břeclavi neměla být pro nikoho vůbec složitá. Dopravu do areálu budeme řešit podle Vás a Vašich příjezdů do Břeclavi. To se tedy týká těch, co přijedou vlakem

Areál se nachází asi 1km od obydlené části Břeclavi což je optimální varianta pro srazy, protože si nikdo nebude stěžovat na rušení nočního klidu a můžeme zpívat až do rána. Najdete zde stan s vlastním výčepem, který na tento víkend bude vyhrazený pouze pro naše potřeby. Dále se zde nachází pódium pro koncerty a diskotéky. Areál je zatravněn, takže není zde problém rozložit stan nebo si zahrát menší fotbálek.

Letný zraz lfc1892.net. Termín je zmenený! 2.7. ťa čakáme v Petržalke;)

Adresa areálu:

Areál se nachází na ulici Říční č. 9 v Břeclavi. GPS souřadnice: 48.782409,16.883304 (na konci článku najdete mapu s naším příjezdem). Pokud do přihlášky uvedete své tel. číslo a po příjezdu na začátek Břeclavi zavoláte, navedeme Vás na místo i po telefonu. V Areálu bude opět proveden postřik proti komárům.

Areál mají v provozu noví nájemci, takže jsem po vyjednáváních s nimi domluvil nějaké podmínky.  Dále v článku zvýrazněno zeleně. (pronájem, strava, pivo, tvrdý alkohol…)

Program:

Hlavní náplní bude jako obvykle volná zábava, pokec a pod.

Pátek

Příjezd na místo v hodinách, jak komu to bude vyhovovat.

V pátek bychom si uvařili společný gulášek, který se začíná vařit kolem poledne.  (náklady dle nákupu surovin)

Jinak bude opět bude nachystaná škvarková pomazánka, která nám pomůže vydržet do chvíle, než bude gulášek. A někdy i poté.

Hlavní program:

Kolem 17:30 – 18:30 bychom odehráli fotbálek s místním mužstvem Olympia Břeclav. Čas ještě upřesním dle počasí a domluvy.

Na večer mám předběžně slíbenou diskotéku. Zatím nevím, v jakém pojetí bude, ale dříve RETRO ve stylu Beatles apod. mělo u nás několikrát velmi slušný ohlas.

(foto: Facebook)

Sobota

Další příjezdy odjezdy podle možností každého.

Sobotní oběd a večeři nám připraví nájemce. Dělá opravdu luxusní pečená kolena, která budou k obědu a na večeři cigáro z udírny nebo grilu.

Předběžná cena za oběd i večeři cca 300,- Kč.

Program:

Volná zábava, malý fotbálek (ještě je zde varianta vodního fotbálku, ale prozatím je vše v jednání a záleží na množství zájemců a ceně), šipky, možnost koupání, opalování a kvůli velmi pozitivnímu ohlasu bych opět přinesl Kubb příp. petanque. Pokud bude nálada můžeme zařadit i vědomostní kvíz.

Společné sledování úvodního zápasu sezóny!!! Community Shield Liverpool FC – Manchester City.

Neděle

Volné zakončení srazu v ranních/ odpoledních/ večerních hodinách, prostě jak se komu bude chtít jet domů.

Předem děkuji všem za pomoc při úklidu.

Pokud chcete vzít své ratolesti nachází se v areálu dětské hřiště.

Ubytování:

Možností je více. Větší část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, pod širákem, oblíbeným místem je i pódium :-)). (V areálu na předem určených místech – bezplatný nocleh. V areálu v současné době sídlí více firem takže již např. nebude možnost spát na rampě. Proto předem určená místa).

Pokud je někdo na nocleh náročnější, tak může využít ubytování ve městě, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionů. K vyhledání použijte Mr. Googla či rady od náročnějších noclehářů.

K dispozici budeme pro naše potřeby velký stan s výčepem, který se bude nacházet hned za dřevěným barem (dřívějším stanem), který pojede nezávisle.

Ve velkém stanu bude k dispozici vlastní výčep. Pivo ve stanu dle spotřeby za nákupní cenu.

Nealko, káva a tvrdý alkohol bude k dispozici v dřevěném baru za běžné prodejní ceny. Nájemce preferuje samozřejmě konzumaci tvrdého alkoholu od něj. Pokud tomu tak nebude bude požadovat zaplacení pronájmu stanu.

Předem děkuji za respektování dohodnutých podmínek. Vzhledem k pracovnímu vytížení jsem rád, že nájemce převezme velkou část starostí.

V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada dalších obchůdků a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst.

(foto: Facebook)

PŘIHLÁŠKY:

Přihlášky prosím zasílejte nejpozději do 21.7.2022 – včasným přihlášením nám usnadníte organizaci.

Přihlášky zasílejte na: divocak.lfc@gmail.com

Do přihlášky uveďte:

Den příjezdu, den odjezdu

Způsob dopravy: auto, vlak….

Ubytování: stan, širák, penzion….

Další osoby – pokud jedete jako skupina stačí připsat kamarádi, přítelkyně, děti

Pokud nevíte na 100% jestli přijedete, doporučujeme se raději přihlásit a do poznámky uvést i tuto informaci. Přihlášení na sraz je pro nás velmi důležité z důvodu OBJEDNÁNÍ JÍDLA.

Na email uvedený v přihlášce Vám přijde odpověď. Ne vždy jsme u počítače, ale pokusím se odpovídat co nejdříve.

Sraz je vždy přístupen všem. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám není 18 – ručíte sami za sebe a samozřejmě přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů.

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Příspěvky mimo téma budou nekompromisně mazány.

Věříme, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni. Máte ideální příležitost se poznat se stejně „postiženými“ fandy našeho týmu, s velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že takových lidí je spousta, ale ti, co se osmělili rádi přijedou znovu.

Informace o areálu najdete ZDE.