Letný zraz lfc1892.net. Termín je zmenený! 2.7. ťa čakáme v Petržalke;)

16
3955

Pár pív, pokec úrovne od deviatich k piatim, spoznanie sa na spôsob Pošty pre teba a snáď príjemná atmosféra plná Liverpoolu i iných tém. Blíži sa letný zraz fans LFC, čitateľov lfc1892.net. (AKTUALIZOVANÉ!!! – scrolluj v texte až po takéto ukazováky;) ???)

A napíš do diskusie, či do FB eventu, či sa hodláš zúčastniť, nech nás vo finále netoto. Dík.

⚠ nenaplaš sa tohto textu, je úplne nevinný 😉
a bude pravidelne aktualizovaný, lebo sa chceme i vieme prispôsobiť.

Fanúšikovský portál lfc1892.net bude mať 12.6. 2022 oficiálne rok. Ako je mnohým už nejaký ten piatok jasné, vznikol spojením dvoch dlhoročných webov – áno si na miestnom úrade povedali liverpoolsky.net a lfcway.com, za ktorými stáli pre viacerých známe ksichty. A keď nie tie, tak aspoň nicky.

Myšlienka spojiť weby do jedného mala okrem existenčného rámca aj pragmatický, samozrejme, vznikla o čosi skôr ako bol spustený lfc1892.net. A tak si zadefinujme, že tento portál slovenských a českých priaznivcov The Reds, vznikol v hlavách Popboba a kwopa +/- v lete 2021, konkrétne na jeho začiatku, či keď jar dala svetu aspoň na tú dobu definitívne adieu.

Nový web mal pôvodne odpromovať podcast práve Popboba s kwopom, kde nás ale výrazne zradil zvuk nahrávky (lebo Popbob je viac Popbob ako softwarový inžinier), a tak random hovadiny, ktoré do éteru púšťa kwop, prišli až o čosi neskôr.

(foto: Twitter)

Večer plný Liverpoolu, zbytočných i iných rečí

Okej, tak tu teda máme prvé výročie lfc1892.net a aj pri tejto príležitosti, prichádza prvý oficiálny zraz fanúšikov práve pod spomenutou značkou.

Premiérový sa vlastne konal už pred rokom v bratislavskom Bricku, kde zažiaril keeno, ktorý zúčastnených asi len ťažko presvedčí o tom, že niekedy robil barmana.

Lebo jeho príchod na pána s táckou naloženou asi desiatimi pivami, ktorá v sekunde skončila na zemi (áno, zakopnúť o schodík môže každý, ale keď ti pri váhe pív dochádzajú sily, navyše sa potkneš, aby si za rinčania skla a prúdu piva lejúceho sa na teba upútal pozornosť nie práve želaným spôsobom, stojí to minimálne za spomienku i pripomenutie), bol, ako to povedať, aby každý čo najsprávnejšie pochopil, … bol proste epický. (záber vyššie je ilustračný a týpek na ňom pôsobí v porovnaní s keenom ako total amatér)

Rovnako ako jeho odchod, ktorý svoje zrazové socializovanie sa olemoval nanajvýš tak desiatimi minútami. Ak by sa zrazu zúčastnil Gaius Julius Cesar, všeobecne známy výrok by dostal túto podobu: Prišiel. Rozbil (pivové poháre). Odišiel. Alebo „Prišiel, vylial a odišiel – do desiatich minút“. ???

(foto: vectorstock.com)

Okej, poďme teraz na vecnejšie záležitosti.

???

Termín je potvrdený – 2.7. 2022, sobota (od 17.30)

Snáď nás bude na zraze čo najviac, nech je z koho si robiť p … teda srandu. Slabšie či výbušnejšie povahy, urobte si ale radšej iný program. Toľko malá rada. Ideme sa totiž zabaviť, nie si porovnávať veľkosť pindíkov, a potom byť ešte aj urazený, že mám najmenšieho, ako keby na tom záležalo.

Síce nás asi nebude toľko, ako počas sledovania finále Ligy majstrov proti Realu Madrid, ale snáď ani tak málo, aby sa zraz mal organizovať v staničnom bufete na stojáka i na vandráka.

Facebook event (udalosť) – klikni ??

Kde sa zraz bude konať?

Volíme Bratislavu. Z logistických aj logických dôvodov. V hlavnom meste Slovenska máme kontakty, vieme teda ponúknuť fajn priestor i pitie. Poradiť či zabezpečiť ubytovanie detto.

Miesto konania je z ostatného finále Ligy majstrov viacerým dobre známy RedCock v Petržalke (Panónska cesta 3604/17, 851 04 Petržalka). Ale opojných mokov i teplého mlieka bude dostatok. Aj jedlo, aby niekto nemal potrebu pindať;)

Kto sa ho zúčastní? A kto môže?

Kto len chce. Ženy, muži, …. zvieratá, whoever. Resp. každý fanda dobrej vôle. Ktorý chce spoznať komunitu, konkrétne ksichty, resp. si k nim priradiť nicky.

Podpisové karty indivíduí z chránenej dielne nazvanej redakcia lfc1892.net sú už v tlači. Fabio, marsur, Popbob, Pedro8, Steve3465 a kwop sa dovtedy naučia písať, aby ti ju mohli „šrajbnúť“.

Je nejaký vstup?

Nie. Ale na web prispieť môžeš a kwop ťa z očú do očú presvedčí, že si za to nekúpime pivo. ??

Za to, čo skonzumuješ, si ale platíš sám. Alebo nejaký tvoj sponzor. Ak by si sa chcel prísť len naliať za cudzie prachy, tak vedz, že ťa karma raz dobehne. Toto je Karma. ??

(foto: Facebook)

O koľkej?

A ešte predtým v aký deň. Zraz sa bude konať z piatka na sobotu. Alebo zo soboty na nedeľu, veď v piatok môže byť problém s cestovaním a pod. Ak by bol záujem, tak môžeme potiahnuť aj dlhšie, čo sa ale istotne nebude páčiť zamestnávateľom.

Časovo dáme štart cca na 18 h. Alebo 17.30. Nedočkaví, samozrejme, môžu prísť skôr. Aspoň zahrejú miesto. Aj keď v júni (červen) asi o teplo núdza nebude.

Fantázii sa medze nekladú

Týmto starým a zároveň otravným klišé len pripomíname, že pred rokom sme si v hluku nočného života Bricku snažili večer posunúť aj kvízovým smerom.

Dve kolá plné otázok priniesli troch víťazov: Denis (môžeš ho poznať z podcastu Shoot-out) a marsur (redaktor lfc1892.net) získali v tabuľke jednotlivcov najviac bodov, Lubo (takisto člen podcastu Shoot-out) zasa skončil v oboch kolách na kolenách – na losera i vandráka, a tak musel zaplatiť jednu rundu. Doteraz sme mu viacerí za to vďační, lebo to bola takzvaná prelomová – možno sa ti už aj chce ísť domov, ale zrazu ťa niečo vzpruží. 😉

Na margo týchto slov len to, že ak by bol záujem o niečo podobné, nie je problém.

Alebo proste navrhni niečo iné, lebo sa niektorým môže stať, že sa len zbytočne bohapusto nacengajú, a potom budú ďalší rok pod každý príspevok na tomto webe dávať veľavravné YNWA. 😉