Pridaj sa k nám a prispievaj na lfc1892.net

1
2401

Miluješ Liverpool FC a sleduješ všetko okolo tohto skvelého klubu? Chcel/a by si svojimi článkami osloviť širokú komunitu československých fanúšikov?

Ak si na predchádzajúce otázky odpovedal/a „áno“, poď do toho.

Fans komunita v našom regióne si aktualizovaný web o Merseysiders zaslúži. Zaslúži si nové nápady, posúvanie sa vpred, zaslúži si, aby sme ani z pohľadu webového portálu nestagnovali.

Na druhej strane, lfc1892.net sa sám nezaktualizuje. To, čo sa niekomu môže zdať ako samozrejmosť, berie voľný čas. Čas, ktorý by sa dal využiť aj inak.

Tam, kde si väčšina fans po zápase povie, „paráda, vyhrali sme, idem na jedno, či si spokojne ľahnúť“, redaktor lfc1892.net už sedí a ťuká do klávesnice. Deje sa to, samozrejme, aj pred zápasmi. Deje sa to v čase prestupov, či je piatok alebo sviatok. V ideálnom svete by sme si prácu viacerí rozdelili a sme všetci vysmiati od ucha k uchu, mód spokojnosť nadovšetko by fungoval, ale v realite len po ideálnom svete túžime. Aj preto tento náborový článok.

Hľadáme šikovných nadšencov 

Ak si teda ochotný urobiť niečo pre komunitu priaznivcov The Reds v našich krajinách, ak ťa baví web, radi ťa privítame. Nápadov je veľa, zrealizovať ich ale nie je jednoduché, často nereálne. Veď už nemáme 15 a všetok čas sveta.

Okrem autorov článkov (vlastný pohľad, preklady, previews, reviews, a pod.) hľadáme aj nadšencov, čo sa grafiky a sociálnych sietí týka, niekoho, kto by pomohol s podcastami, ochotných fans, ktorí majú skills, ktoré by web posunuli dopredu, ktorí majú nápady vhodné realizácie.

Ide o prácu nadšencov, ide o darovanie časti voľného času pre komunitu. Nenaplaš sa ale, článok sa predsa dá napísať aj za pol hodinu, šikovný video/audio editor postrihá materiál tiež pomerne rýchlo. Netreba si myslieť, že budeš denne sedieť za PC či NB. Stačí aj raz-dvakrát za týždeň.

Liverpool nám v poslednej dobe robí radosť. Futbalom i výsledkami. Budeme teda predpokladať, že pri zrejmom náraste početnosti jeho prívržencov v Česku i na Slovensku sa nájde pár ochotných jedincov. Pretože pomoc potrebujeme. Lebo, opakujeme, tento klub si to zaslúži, táto komunita rovnako tak.

Aby sa ale nezabudlo, lfc1892.net je v prvom rade webom fanúšikov LFC, ktorí ho robia pre fanúšikov LFC.

Pri všetkej skromnosti je naša stránka (a tým myslíme naša z pohľadu všetkých fans The Reds v Čechách a na Slovensku) najlepšia a zároveň najväčšia v tomto regióne. Združuje komunitu fanúšikov, prináša aktuality, zabezpečuje previews, reviews, blogy, glosy, match centre s chatom a streams, rozhovory s fans, podcasty, a rovnako tak vytvára priestor na diskusiu o všetkom okolo klubu z Anfieldu.

Byť redaktorom lfc1892.net je práca, ale zároveň aj koníček, radosť a pocit uspokojenia, že môžeš osloviť skvelú komunitu fanúšikov.

Ak máš ambíciu prispievať na lfc1892.net, ovládaš češtinu či slovenčinu, si dokonca programátorsky orientovaný/á a baví ťa robiť web o LFC, radi ťa v našej redakcii privítame. Ak si začiatočníčka, alebo začiatočník, nemusíš sa báť, do všetkého ťa radi uvedieme a vysvetlíme čo a ako.

Ak ťa ponuka zaujala a chceš rozšíriť naše rady, prípadne máš nejaké otázky píš na e-mail: redakcia@lfc1892.net.

Koho hľadáme?

– (ochotného nadšenca) autora textov/prekladov
– (ochotného nadšenca) programátora
– (ochotného nadšenca) web admina
– (ochotného nadšenca) človeka, ktorý vie robiť so sociálnymi sieťami
– (ochotného nadšenca) podcastera