Letný zraz lfc1892.net. Kvíz, čas i pripomenutie sa. Hlavne ale dôjdi

17
2469

Všetko už síce bolo napísané, ale aby to bolo komplet aj s opakovaním, matkou a múdrosťou, je tu pripomenutie, že letný zraz fans lfc1892.net sa blíži.

No a daj vedieť, napr. tu v diskusii, alebo u nás na FB, či na redakcia@lfc1892.net, že prídeš. Nech vieme aspoň približne, koľko nás bude a majiteľ podniku nech nemá náhlu vyrážku na …

Potrebné info nájdeš tu ????? a pod priloženým odkazom na článok ešte pár slov navyše.

Letný zraz lfc1892.net. Termín je zmenený! 2.7. ťa čakáme v Petržalke;)

Zraz sa koná aj pri príležitosti prvého výročia lfc1892.net, ktorý do minulosti poslal tak liverpoolsky.net, ako aj lfcway.com. Prvé narodeniny síce má „až“ 13.7., my ich ale môžeme sčasti zapiť práve 2.7. od 17.30, kedy sa stretneme v petržalskom RedCocku.

Dáme si kvíz? Dáme 😉

Snáď aj o pár drobností, snáď bude oň záujem, lebo som sa s ním ondil hádam aj trištvrte hodinu. A možno príde aj Mikuláš a donesie ceny.

Ak poznáš platformu Kahoot!, tak fajn, ak nie, nevadí, je to celé jednoduché, a keď som pochopil ja, pochopí každý. Stačí mať poruke mobilný telefón, stiahnuť si príslušnú aplikáciu – ťahaj pre Android, alebo iOs.

Čaká na teba, prípadne tímy približne 80 otázok, buď sa vyberá odpoveď/odpovede, slideovo určuje poradie, prípadne len volí, či je daná info pravdou alebo nepravdou. Aplikácia v čase vyhodnocuje výsledky, je interaktívna, takže by sa tento nápad nemusel stratiť niekde medzi 7. pivom a 10. borovičkou. Uvidíme.

Previous articleEmotívny Klopp po odchode Maného: So Sadiom bolo možné dosiahnuť hocičo
Next articlePridaj sa k nám a prispievaj na lfc1892.net
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net