V 21. kole anglickej Premier League sme opäť zažili totálny kolaps nášho tímu.
Klopp nemohol počítať do zápasu so zraneným Ibrahimom Konatém a jeho miesto v zostave tak zaujal Joel Matip. Inak na ihrisko vybehla v podstate totožná zostava z posledného neúspešného zápasu FA Cupu s Brightonom.
Kto čakal po vypadnutí z poháru náš zlepšený výkon, tak čakal márne. Inkasovali sme dvakrát už v prvých minútach zápasu a nakoniec sme úplne ľahko podľahli domáci rozdielom triedy 3:0. Wolverhamptonu na to stačil úplne priemerný výkon.
Na našom mužstve je obrovská deka, nič nám nevychádza, robíme základné chyby, nepremieňame šance. Treba sa tej deky čo najskôr zbaviť.
O viac než týždeň, konkrétne v pondelok 13.2. nás čaká Merseysiders derby proti Evertonu. To skončí bezgólovo a na tzv. injury list sa zapíše Thiago A. Výkop je naplánovaný na 21 h. (pozn. redakcie – Fabio)
1. polčas
Už v 5.min sme inkasovali. Po centri z pravej strany si loptu do vlastnej siete zráža Joel Matip. 1:0 pre domácich.
V 12.min Alisson reflexívne vyráža loptu po hlavičke Maxa Kilmana.
Po rohovom kope v 12.min Gomez len predlžuje hlavou loptu do našej šestnástky a odrazenú loptu posiela halfvolejom nechytateľne do našej siete Dawson. 2:0.
V 15.min pekný pokus Darwina, ale brankár domácich loptu vyráža.
V 25.min znova Darwin vo veľkej šanci strieľa iba nad bránu.
V 27.min Matheus Nunes zakončuje, ale Alisson pohotovo chytá.
2. polčas
V 62.min sľubná šanca Salaha, ale ten mieri mimo bránu.
V 67.min sa po skvelom pase od Alexandra-Arnolda rútil sám na brankára Darwin, ale mieril vo vyloženej šanci iba do neho.
V 71.min hrubá, ľahká strata lopty od Bajčetića, následny brejk súpera, Thiago nepokrýva Rubéna Nevesa a ten pohodlne prekonáva Alissona, 3:0 pre domácich.
V 90.min priamy kop Alexandra-Arnolda zachytáva obranný múr a odrazenú loptu posiela opäť Alexander-Arnold z volej mimo bránu.
Alisson (7) - Nemohol ani za jeden gól. Naopak, od 2-3 ďalších nás ochránil
Alexander-Arnold (5) - jeden krásny pas na Darwina a inak nič
Matip (6) - vyslovenú chybu neurobil, tlačil sa do ofenzívy a podporoval útok, ako sa len dalo
J. Gomez (5) - veľká pozičná chyba pred druhým inkasovaným gólom, inak obstojný výkon
Robertson (5) - začal dobre, ale postupne upadol ako celý náš tím
Thiago A. (5) - skvelé veci strieda, s nepochopiteľnými stratami lopty a nepresnými prihrávkami
Bajčetić (6) - najlepší z našej zálohy, ale má obrovský podiel na treťom góle, keď ľahko stratil loptu v strede poľa
N. Keïta (5) - v prvom polčase vyzeral chvíľami v kombinácii dobre, ale ani on nevie vyhrať kľúčové súboje v strede ihriska a všade je o krok neskôr
Salah (5) - útočník musí dávať góly, Mo mal dnes 2-3 dobré príležitosti. Totálne z formy
Gakpo (5) - slabý pohyb, nedokáže ustáť súboj, podržať tiesnený obrancom loptu, opäť slabý výkon
Darwin (6) - to ako sa vie dostať do šance a dobre si nabehnúť je veľká vec, chýbajú však góly
striedajúci:
Elliott () - nie je čo hodnotiť
J. Henderson () - nie je čo hodnotiť
Milner () - nie je čo hodnotiť
Tsimikas () - nie je čo hodnotiť
Oxlade-Chamberlain () - nie je čo hodnotiť
No nikto