Registráciou do tipovačky 2023/24 získate možnosť vyhrať originálne ceny

83
1221

Opäť prichádza na scénu obľúbená súťaž nášho webu – Tipovačka 2023/2024, ktorá začína 13.8.2023 oficiálne prvým zápasom Liverpoolu FC v Premier League proti Chelsea Londýn.

Poslednú tipovačku 2022/2023 sa podarilo prvýkrát v živote vyhrať mne, Pedrovi8, pričom som dosiahol zhodný počet 1540 bodov ako druhý v poradí Steve3465, čiže o víťazovi tipovačky musela rozhodnúť skoršia registrácia do súťaže. Na treťom mieste skončil Dodes s 1430 bodmi. Ceny boli výhercom odovzdané, a preto môžeme oficiálne otvoriť registráciu do novej sezóny tipovačky 2023/2024!

Tipovačka 22/23: Záverečné vyhodnotenie

Registrácia

Pravidlá tipovačky zostávajú nezmenené v porovnaní s minulým ročníkom, ričom pribudli naozaj len kozmetické úpravy. Najskôr však je tradične potrebné sa do tipovačky zaregistrovať. Ako na to? Stačí jednoducho do komentára k tomuto článku napísať  „REG“ + nick, pod ktorým plánujete tipovať. Jednoduché, nie? Registrácia bude prebiehať od dnešného dňa (t.j. 3. 8. 2023)do 31.8. 2023, následne sa počet účastníkov tipovačky uzavrie a nikto ďalší sa už nebude môcť pridať.
Je dôležité pri registrácii uvádzať presne rovnaký nick, pod ktorým sa budete prihlasovať!

Pravidlá

 • Pred každým zápasom bude na stránke www.lfc1892.net vydaný článok s nadpisom
  „Tipovačka 2023/24…“.
 • Do komentárov je nutné napísať svoj tip obsahujúci skóre, strelca a asistenta v znení:
  „LFC – NUFC 2:0 Nunez (Alexander-Arnold)“ (ak Liverpool hrá doma) alebo
  „NUFC – LFC 1:3 Salah (Robertson)“ (ak Liverpool hrá vonku).
  Vzor pridaného tipu nájdete nižšie (Pedro8 tipoval víťazstvo Liverpoolu 2:1, za strelca
  zvolil Salaha a ako asistenta tipoval Robertsona).
  Tu považujem za potrebné zdôrazniť, že je nutné tipovať podľa priloženého vzoru a každý nejasný tip (napr. ak nebude jasné, kto sa tipuje za strelca a kto za asistenta) bude považovaný za neplatný!
 • Tipuje sa výsledok po 90 minútach zápasu, v prípade predĺženia (nebavíme sa
  o Premier League a skupinovej fáze európskej súťaže) sa počíta stav po 90 minútach. Taktiež platí, že pri tipovaní výsledku 0:0 nič nebráni tomu, aby tipér zvolil v zápase
  aj strelca a asistenta.
 • Pri tipovaní strelca/asistenta sa do úvahy berie akýkoľvek hráč LFC aj hráč súpera, ktorý v danom zápase strelí gól (okrem penaltového rozstrelu), prípadne prihrá na gól (nemusí ísť o ten istý gól!). Zároveň podotýkam, že je možné v jednom kole tipovať rovnakého hráča za strelca aj asistenta. Pre bodovanie je rozhodujúce, na akej pozícii daný hráč nastúpil!
 • Pokračujem v osvedčenom systéme deadline pre tipovanie. Posledné tipy, ktoré sa berú do úvahy, sú tie, ktoré budú natipované najneskôr 2 hodiny (120 minút !) pred výkopom, t.j. do zverejnenia zostáv pre daný zápas (ak teda napr. zápas Chelsea – LFC začína o 21:00 hod, je potrebné odovzdať tip najneskôr o 19:00 hod.). Zároveň platí, že tipér môže svoj tip akokoľvek upravovať a meniť v rámci komentáru kedykoľvek až do uplynutia deadlinu pre tipovanie.
 • V záujme eliminácie neaktívnych zaregistrovaných tipérov sa zavádza nové pravidlo:
  V prípade neaktivity registrovaného tipéra v trvaní 10 zápasov bez zaslaného tipu bude daný neaktívny tipér vyradený z evidencie a štatistík tipovačky!
 • Priebežné výsledky spolu so zaujímavými štatistikami nájdete vždy v nasledujúcom článku tipovačky. V ďalšom článku, ktorý možno očakávať niekoľko dní pred prvým zápasom LFC, budú môcť registrovaní tipéri odovzdať svoj prvý tip v sezóne 2023/2024.

Bodovanie

Body budú udeľované nasledovne:

 • správny výsledok (skóre) zápasu + 60 bodov (ak tipér uhádne presný výsledok zápasu, už sa mu nepripočítava 20 bodov za správny tip),
 • správny tip na víťaza (prípadne remízu) + 20 bodov,
 • správny strelec gólu v zápase (brankár / obranca) + 40 bodov
  správny strelec gólu v zápase (záložník / útočník) + 20 bodov
  (nemusí ísť o víťazný, prvý ani posledný gól),
 • správny asistent na gól v zápase (brankár / obranca) + 30 bodov
  správny asistent na gól v zápase (záložník / útočník) + 20 bodov
  (asistent = ktorýkoľvek hráč, ktorému sa podarí prihrať na gól),
 • tip výsledku, ktorý ušiel o gól + 10 bodov (napr. duel skončí 3:1 a tipér zvolil výsledok 2:1, získava 20 bodov za správny tip a 10 bodov za to, že bol veľmi blízko
  k správnemu výsledku).

V jednom kole teda môže tipér získať maximálny počet bodov v rozmedzí 100 – 130 bodov.

Ceny pre víťazov

Tipovačka napriek popularite zostáva bez vstupného poplatku, a predsa sme vďaka sponzorovi schopní opäť ponúknuť zaujímavé ceny pre troch najlepších tipérov. Nižšie
máte možnosť vidieť, o aké výhry budeme bojovať nadchádzajúcu sezónu tipovačky:

 • 1.miesto = lopta LFC s podpismi
 • 2.miesto = peňaženka LFC
 • 3.miesto = puzzle LFC 100

__________________________________________________

Pozývam Vás teda opäť sa zapojiť do tipovačky 2023/2024, kde budete mať možnosť získať originálne výhry, ale aj zdieľať spoločne úspechy i neúspechy v priebehu súťaže.
Stále platí pravidlo, že v prípade rovnosti bodov rozhoduje skoršia registrácia do tipovačky, preto neváhajte príliš dlho s registráciou do tejto našej súťaže.