Shaqiri po 3 rokoch opúšťa LFC. Man Utd má istotne radosť

30
3908
Xherdan Shaqiri. (foto: Twitter)

Čoskoro 30-ročný (nar. 10.10. 1991) švajčiarsky reprezentant sa rozhodol, že jeho dni v červených farbách Merseysiders sú spočítané.

Technický ofenzívny futbalista kladne referuje na ponuku francúzskeho prvoligistu Olympique Lyon. Hlási to aj oficiálny Twitter účastníka Ligue 1, na druhej strane má kosovský rodák ponuky aj z iných klubov.

Shaqiri sa už pred niekoľkými týždňami vyjadril, že si vie predstaviť aj väčší hrací čas, ako sa mu dostáva v Liverpoole, a tak bolo vlastne len otázkou času, kedy sa ozve záujemca, ktorého ponuku klub z Anfieldu akceptuje.

Švajčiar sa do sŕdc fans The Reds zapísal hlavne gólmi do siete Manchestru United – v príprave v USA predviedol parádne nožničky, v lige zasa poslal úhlavného rivala do kolien dvomi tečovanými gólmi.

Shaqiri odohral za LFC dovedna 63 zápasov a zaznamenal v nich 8 gólov a 9 asistencií. S LFC vyhral anglický titul, Ligu majstrov i MS klubov.

Prestupové leto 2021: LFC má Konatého, Wijnaldum do PSG, Kabak, Grujić a H. Wilson out, odchádza aj Shaqiri

Previous articleStats pred zápasom: S Chelsea máme zaujímavú históriu
Next articleTipovačka 21/22 #3: LFC – Chelsea (PL)
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net