Shoot-out podcast #13: Späť k finále LM – objímal popolník mysliac, že sa hrá PL

0
1254

Trinástka. Pre niekoho šťastná, pre iného dôvod, aby nevyšiel z postele, alebo si ospravedlnil pračudesné hrátky pod perinou v hlavnej úlohe ruka a samaratitán. Je tu trináste pokračovanie Shoot-out podcastu, ktoré neprekvapí slušnosťou, strojenosťou a tematickou líniou.

Zato je plné zvláštnych až hlúpych poznámok, ktoré síce mnohí máme – napr. v bare po treťom tekvicovom latte strihnutým Klasik vodkou, ale takto do éteru by sme ich nevypustili, veď čo by prepánajána o nás povedal na prvý pohľad distingovaný sused od naproti či kuchárka Hela z materskej.

A rovnako tak je plné zbytočných rečí, ktoré, ako to už bolo v rámci tohto formátu miliónkrát spomenuté, netreba brať vážne. Kto ale chce, tomu brániť nebudeme, predtým, ale priateľská rada – šup do seba pohár teplého mlieka na upokojenie nervov a Isochol na žlčník.

V aktuálnom podcaste v zložení Lubo, Denis, Ol!ver a kwop sme si zaspomínali, ako Lubo na veľkého pána zvládol pozeranie finále Ligy majstrov proti Tottenhamu (2:0) spred takmer troch rokov. Síce len do 47. minúty, ale aj to sa počíta.

Na pretras prišiel aj (našťastie veľmi okrajovo) Salahov kontrakt (i to, ako si má pýtať prachy ako Kevin – len nevieme, či ako De Bruyne, alebo sám doma), v súvislosti s ním aj, či chceme, alebo nie, koniec jednej parádnej éry, zistenie, že keď sa Liverpoolu nedarí, tak to Ol!ver pozerá zápas niekde v bare a ktovie, čo tam vystrája. Jeden z prvých pozdravov z éteru priamo do domácnosti si v rámci Shoot-out podcastu vyslúžila Denisova mamča Marcela – veľká to fanynka LFC a snáď aj niekoho z nás.

V rubrike “Mal by si sa hanbiť za to, čo hovoríš” odznel aj názor, že by napr. Minamino nebol výkonnostne rozpoznateľný ani v Hlohovci, podľa farby pleti, resp. juhoázijskému pôvodu ale celkom určite áno (nehľadaj tu šovinizmus, lebo zamrzneš), či to, že AFCON je skorumpovaný .. a možno aj preto, že na ňom hrajú len Afričania (opäť žiadny šovinizmus tobôž rasizmus nenájdeš. Daj si radšej 3 xanaxy a here we go).

Ďalej zaujala aj Denisova návšteva Dubaja a následky oblizovania sa s ťavou rovnajúce sa karanténe.

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade sú na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.