Shoot-out podcast (5.): Nič pre fans Man Utd, strašiak Giggs a stávka, kedy Matip pokazí deň

2
1493

Piata časť Shoot-outu, ktorý sa opäť nesie v nekonvenčnom duchu – až takom, že niekomu to nemusí byť príjemné. Nám však bolo, a to sa tiež počíta.

Nesilený, neformálny ale za to invenčný formát lfc1892.net, resp. fans LFC, ktorí bez tematického uchopenia púšťajú von to, čo im v momente napadne. Vhodný skôr pre menej citlivé povahy a tých, ktorí si veci neberú príliš osobne. Veď je to len futbal, navyše aktéri v podstate nič nemyslia vážne.

Pokecali sme vo štvorici (Denis, Kazu, Fabio a kwop), aby sme si viac či menej nezmyselne vyplnili čas, zabavili samých seba a možno aj niekoho ďalšieho. K tomu pofidérna, či skôr neexistujúca dejová línia, skákanie z témy na tému i do reči, postupný prechod od jednej myšlienky k inej – úplne nesúvisiacej s tým, čo bolo povedané.

Počas cca hodinového podcastu sme sa dotkli zápasu LFC v Madride s Atléticom, priestor dostal van Dijk i prestížne North-West derby s Man Utd (24.10.), pričom túto časť by určite nemali počuť priaznivci Red Devils, pretože sa môže stať, že v nich skypí hnev či aspoň včerajšia večera. Do éteru boli vypustené aj slová ako mapr. C. Ronaldo, Giggs, Terry a to nie práve najkrajšie.

PS: Zopakujme si základnú premisu, niektoré veci fakt netreba brať vôbec vážne a už vôbec nie doslova či osobne. Takže slabšie povahy, ani na podcast neklikajte, sú vo vašich životoch istotne aj komfortnejšie veci, takže na čo sa zbytočne týrať;)

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.