Shoot-out podcast (6.): Solskjær je veľký pán, Duncan Ferguson ako trendsetter

4
1573

V poradí 6. časť Shoot-outu, ktorý je opäť raz nekonvenčný, pretože sa nám to tak páči, opäť raz plný nezmyslov, pretože futbal netreba brať až tak vážne.

Aktéri, tentoraz v zložení jaymz, Kazu a kwop, si sadli pred monitory, príliš sa nestarali o kvalitu zvuku ani hovoreného slova a niekto pri otvorenom pive, ďalší dverách na byte dával von čo mu práve v danom momente napadlo.

Ako sa už stalo tradíciou, Shoot-out podcasty zvysoka kašlú na koncept, tematický zámer, prítomní radšej skáču z témy na tému až by sa zdalo, že musia mať v hlavách strašný bordel. Inak to nebolo ani v šiestej časti, kde na pretras prišli demolácia Man Utd na Old Trafforde – konkrétne Solskjærova masterclass, C. Ronaldo ako pouličný gangsta v rokoch, ktorý pre nenaplnenie vlastných ambícií kope do malého chlapca; Everton s R. Benítezom; duel Ligového pohára v Prestone – ono je síce už po funuse, keďže sa zápas na Deepdale už odohral, ale aj tak dobre; polemika ohľadne Origiho, atď.

Každopádne si zopakujme základnú premisu, niektoré veci fakt netreba brať vážne a už vôbec nie doslova či osobne. Týka sa to aj slovníka, pri ktorom by sa nejeden opakovane prežehnával. Takže slabšie povahy, ani na podcast neklikajte, sú vo vašich životoch istotne aj komfortnejšie veci, takže na čo sa zbytočne týrať;)

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.