Shoot-out podcast #8: Pamätníci, traste sa! Prichádza naj fanda LFC milujúci Man Utd

2
1181

V poradí ôsmy Shoot-out podcast mal byť špeciálny, a napokon aj takým bol, aj keď vo finále sa to zdá len pramálo.

Pôvodne to mal byť pokec v trojici Popbob, macca, kwop, napokon kvôli počítačovým skills jedného z menovaných, ktorý si, čo sa elektroniky týka, (ako sám hovorí) kupuje len značkové lode, čo v praxi znamená repasovaný Titanic, sme skončili len dvaja a Popobob sa snáď vybláznil na hokeji, či kam to jemne poznačený asi hodinovým (z veľkej časti neúspešným) online manuálom, ako prijať hovor na Skype, šiel.

Aj tento Shoot-out sa nesie v akom-takom uvoľnenom duchu, aj keď priznávam (kwop), že som si sem-tam hovoril, že chodiť bosý po žeravých uhlíkoch či skle by bol hádam aj lepší nápad. Macca (prezývka nie je od mena Marcela Laiferová, ale od Steva McManamana a čítajte ju maka, nie meka ako to s obľubou vyslovujem ja, lebo to že vraj škodí duševnému rozpoloženiu) si šiel svoje. Lebo je svojský, lebo by podľa toho, čo hovorí v liverpoolskom kvíze porazil aj Shanklyho, lebo o histórii a klube vie snáď všetko. A ešte aj čítať z účesu Alexandra-Arnolda.

Pozor! Podcast nie je pre útlocitné povahy. Sem-tam ujde expresívne slovo, sem-tam názor, s ktorým sa nestotožní každý. Tematická pripravenosť bola aj tentoraz na bode nula, navyše sa do tejto časti svojvoľne „nasáčkovala“ unavenosť z približne hodinového nasmerovávania ako vyriešiť technický problém, ktorý vlastne ani neexistoval, a je to vidieť. Teda počuť. Každopádne kwop a závideniahodný znalec LFC macca preskákali viacero tém – od Dalglisha a Keegena, cez Beníteza a Houlliera až po náhodilé spomienky na čokoľvek. Aj na to, ako napríklad vysloviť Ian Rush. Teda vlastne len Ian.

Ešte raz si zopakujme základnú premisu, niektoré veci fakt netreba brať vážne a už vôbec nie doslova či osobne. Týka sa to aj slovníka, pri ktorom by sa nejeden opakovane prežehnával. Takže slabšie povahy, ani na podcast neklikajte, sú vo vašich životoch istotne aj komfortnejšie veci, na čo sa zbytočne týrať;)

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.