Shoot-out podcast #7: Litmanen je kto? Cesta k LFC cez Bee Gees

17
2241

7. časť Shoot-outu je o čosi uletenejšia, ako jej predchodkyne. Alebo sa nám to len zdá. Takže rozhodne pozor, lebo kaziť si náladu môžeš aj v Lidli počas návštevy revolucionárov z dezolát gandu;)

Začali sme nekonvenčne, lebo tak sa nám to páči, pokračovali vážnymi hlúposťami i faktickým nezmyslami ako, že má Kamerun 50. mil. obyvateľov, AFCON má finále koncom januára, či je Jan Bokloev o 20 rokov starší, navyše sme téme Liverpool veľa nedali, aby sa napokon podcast posunul do roviny kvízov zo senior hausu.

A potom prišiel Denis…..

Pre niekoho šťastná, pre iného v kontexte tohto podcastu šibnutá, hlúpa či trápna sedmička praje pripraveným, lebo štvorica v zložení Kazu, Fabio, Denis a kwop si cca hodinu púšťala huby na špacír. Stále teda platí, že tí, čo na tejto platforme hľadáte cit, lásku a nehu, alebo online formu výuky etiky a morálky, môžete byť v istých pasážach výrazne sklamaní. Servítka pred ústa proste nepatrí, lokša na opačnej strane rozhodne áno.

Ako sa už stalo tradíciou, Shoot-out podcasty zvysoka kašlú na koncept, tematický zámer, prítomní radšej skáču z témy na tému až by sa zdalo, že musia mať v hlavách strašný bordel. Inak to nebolo ani v tejto časti, kde okrem vyššie spomenutého je ešte oveľa viac brutálneho balastu, až takého, že si jeden klepe na čelo.

Ešte si zopakujme základnú premisu, niektoré veci fakt netreba brať vážne a už vôbec nie doslova či osobne. Týka sa to aj slovníka, pri ktorom by sa nejeden opakovane prežehnával. Takže slabšie povahy, ani na podcast neklikajte, sú vo vašich životoch istotne aj komfortnejšie veci, na čo sa zbytočne týrať;)

pozn. Podcast je kvôli technickej obmedzenosti jedného z nás (kwop) vo veľmi slabej video kvalite, lebo free upload služba i skills v tomto ohľade na úrovni termita. Možno sa ale nájde niekto, kto nás v tomto dovzdelá.