Smer Monaco. Minamino reaguje na kariérny reštart

36
3738

Jedna z ústredných postáv anglických pohárov v sezóne 2021/22 Takumi Minamino chce zmeniť pôsobisko.

27-ročný ofenzívny futbalista odohral za 2.5 roka v Liverpoole len 55 zápasov (dal v nich 14 golov a na 3 prihral, pozn.), z toho výrazný podiel v FA Cupe a League Cupe, či ako nahradnik.

Jeho snaha po novej príležitosti, resp. po väčšej zápasovej vyťaženosti je potom úplne logická  – z ľudského i športového hľadiska.

Liverpool aktuálne rokuje o Japoncovom prestupe s AS Monaco, odkiaľ pred časom kúpil Fabinha.

Rodák z Isumizana vyhral s LFC FA Cup, Ligový pohár a Premier League.

Medzitým sa pri rieke Mersey začína zaujímavá obmena útoku – po Origim a Maném The Reds prichádzajú aj o Minamina, zatiaľ čo sú čerstvo v kádri L. Díaz a D. Núñez.

Previous articleVyhodnotenie Fantasy Premier League by lfc1892.net
Next articleEmotívny Klopp po odchode Maného: So Sadiom bolo možné dosiahnuť hocičo
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net