Vyhodnotenie Fantasy Premier League by lfc1892.net

8
1469

Aj v uplynulej sezóne, sme v rámci nášej stránky rozbehli okrem výbornej Tipovačky a Trefy súťaž, ktorú hrajú milióny fanúšikov na celom svete.

Áno, populárnu Fantasy Premier League hrá neskutečné množstvo fotbalových fans, a preto nemohla chýbať ani na lfc1892.net.

Koncom júla sme vám dali možnosť zúčastniť sa a zahrať si o pekné ceny hneď v dvoch súťažiach. Klasickej „Fante“, ale aj v tzv. Head-to-head league.

LFC1892.net spúšťa Fantasy ligy

Získať dres, šiltovku či šál LFC bol pre viacerých z vás veľkým lákadlom. V obidvoch súťažiach sa zúčastnilo pekné množstvo fanúšikov Liverpoolu FC. Áno, zámerne píšem fanúšikov LFC, lebo to bola jedna z hlavných podmienok zapojenia sa do súťaže.

Sezóna 2021/22 je ukončená, a tak môžeme s kľudným svedomím vyhlásiť výsledky a rozdať ceny.

V klasickej Fantasy Premier League kraľoval Roman Kmeť a zaslúžene si s veľkým náskokom odniesol hlavnú trofej – dres LFC 2021/22. Na krásnom druhom mieste skončil Robert Pollák, ktorý sa môže tešiť na šiltovku a bronzovú priečku obsadil Robo Mako. Ten si môže chrániť zdravie so šálom LFC 🙂

V Head-to-head Fantasy Premier League vo veľkej konkurencii všetkých prevalcovala Kika Peťovská, druhý skončil Mikuláš Galanda a výborné tretie miesto obsadil David Zub.

Všetci traja sa môžu tešiť na rovnaké ceny, ako v klasickej Fante.

Víťazom gratulujeme a veríme, že sa v rovnakom, alebo ešte väčšom počte zúčastníte tejto skvelej hry aj v budúcej sezóne.

Výhercov poprosíme, aby svoje adresy zaslali na email redakcia@lfc1892.net

Tí, ktorí vyhrali dres nech napíšu aj veľkosť dresu, aká by im vyhovovala.