Talking points: Dominik Szoboszlai si zápasy doslova užíva

87
5364

LFC hostil Aston Villu, vyhral 3:0 a ja prinášam talking points.

1. Čo by sme robili bez Alissona?

Trúfnem si povedať, že Alisson Becker je najlepší brankár súčasnosti. Má neuveriteľné reflexy, skvelé výbehy a úžasné zákroky. Spomeňme si na obdobie pred Alissonom, keď sme tŕpli pri každým protiútokom. Proti Aston Ville si bol istý, párkrát zachránil mužstvo a odohral zápas s čistým kontom. Čo by sme bez neho robili?

 

The Reds nedovolili Aston Ville nič. Tri body po výbornom výkone ostávajú na Anfielde

2. Joe Gomez odohral zápas na úrovni

Joe Gomez odohral zápas na úrovni. Bol silný vo vzduchu, mal dobré rozohrávky, vedel, kedy má vyštartovať proti obrancovi a mnoho ďalšieho. Anglický futbalista má výkony ako sínusoida, niekedy veľmi dobré, inokedy otrasné. V poslednom kole hral ale veľmi dobre. Čo s ním ďalej? Zaslúži si viac šancí? Čo myslíte?

Joe Gomez (Foto: Twitter)

3. Dominik Szoboszlai si zápasy doslova užíva

Maďarský reprezentant odohral proti The Villians ďalší skvelý zápas. Strelil prvý gól, keď sa k nemu dostala lopta. Celý zápas si pýtal loptu, rozohrával, vedel, kedy zastaviť loptu, kedy si ju pokryť. Zápasy si užíva a veľmi rýchlo si zvykol na spoluhráčov. Ja si prajem, aby mu to vydržalo, čo najdlhšie. Pretože do tímu zapadol veľmi dobre a na zálohu LFC je radosť sa pozerať.

 

 

Daruj 4 €Daruj 100 Kč