(ZMENA MIESTA!) Termín potvrdený! 20.5. sa vidíme v Bratislave. Je tu 2. zraz lfc1892.net, pozrieme futbal, pokecáme, zasúťažíme

16
3893

Áno je to tu! Bratislavský zraz česko-slovenských fanúšikov Liverpoolu FC pozná termín konania sa! AKTUALIZOVANÉ 16.5. 2023!!!

ℹ VSTUPENKA NA ZRAZ FANÚŠIKOV LIVERPOOLU FC V BRATISLAVE. (bez vstupenky nie je vstup na zraz možný)

Stretnutí, posedení či zrazov nie je nikdy dosť. A keď sa môžete pritom stretnúť a pokecať si s rovnako trafenými občanmi, tak je to parádna pridaná hodnota.

Náš a váš česko-slovenský fanúšikovský web lfc1892.net oslávi v lete druhé výročie založenia, či zlúčenia. Kto pred tým navštevoval dve skvelé stránky liverpoolsky.net či lfcway.com, vie o čom píšem.😉

Preto sme sa rozhodli zraz zorganizovať znova. Popoludnie určené fanúšikom LFC, našim čitateľom, súčasným redaktorom lfc1892.net i bývalým vyššie spomenutých webov a vlastne všetkým ľuďom, ktorých baví Liverpool FC.

Je to taký „halový“ jarno-letný zraz, ktorý sa „odohrá“ v ružinovskom pivovare KOMÍN v Bratislave. Plátno, výborné jedlo, remeselné pivá, no nechaj to tak. 😉

A aby to nebolo len tak na sucho, tak si k tomu rovno pozrieme ligový zápas s rozbehnutou Aston Villou. A to na sucho neberte vážne, piť môžete koľko vám hrdlo a partner/partnerka (pokojne aj fiktívny/a) ráči. V Komíne čapujú chutné pivo od chýrneho remeselného pivovaru General! A aby toho nebolo dosť, tak vás po zápase čaká celkom hutný futbalový kvíz o perfektné ceny, pri ktorom sa zapotia aj tí, ktorých nič nerozhodí, aj tí, ktorým potné žľazy pred časom vypovedali poslušnosť!

Dosť bolo omáčok, povedzme si na rovinu kde, ako a za koľko.😉

Miesto:

Ružinovský pivovar KOMÍN – Miletičova 17, 821 08 Ružinov

Čas: 20.5. 2023 od 15.00 hod

Program:

15.00 – štart, okukáme sa s novými, vyobjímame starých členov, dáme pivo, dáme drink a zabudneme na everything (teda aspoň v súvislosti s nie práve vydarenou sezónou The Reds)

16.00 – ligový duel LFC – Aston Villa

18.40 – kvíz o naozaj fajn ceny, o veľa cien, kvíz s čisto liverpoolskou tematikou. Tak ak máš dostatok odvahy, vedomostí či si dobrý v tipovaní, poď do toho.😎 Asi ma nikto nezabije ak prezradím, že hlavná výhra bude liverpoolsky dres a ceny si odnesie až prvých 15 súťažiacich.

Kapacita a vstupné (príspevok na zraz):

100 ľudí je maximum, takže sme zvolili variantu, že sa na „akciu“ budú kupovať vstupenky, pretože kapacita je obmedzená. Lístok stojí 10 €. V jeho cene je parádny fanúšikovský silikónový náramok a jeden alko či nealko nápoj. A samozrejme garantovaná účasť v kvíze o skvelé ceny.

Organizácia zrazu stojí veľa času, úsilia a aj trochu peňazí. Veríme preto, že symbolické vstupné vás od účasti nemôže odradiť. V príspevku na zraz (vstupnom) je navyše aj fanúšikovský silikónový náramok a jeden alkoholický, či nealkoholický drink.

Príspevok na zraz si môžete zakúpiť po kliknutí na tento odkaz.

👇👇👇

VSTUPENKA NA ZRAZ FANÚŠIKOV LIVERPOOLU FC V BRATISLAVE.

Vidíme sa na zraze!!! 🍻