Trefa (vyhodnotenie č. 2): Poradie ponúka zmeny, štyrom tipérom môžeme závidieť

23
1543

Tipovacia súťaž Trefa má za sebou 7 odohratých kôl v Premier League.

A nastal čas vyhodnotiť september v rámci sezóny 2021/22. Len pre pripomenutie, súťaž je zameraná na tipovanie umiestnenia klubov v tabuľke anglickej Premier League a aj najlepších strelcov PL.

Zaujímavosti z uplynulého mesiaca:

  • September tipovalo 20 tipujúcich. Najviac 8 bodov získali jirka1618, jimbo, Dodes a Jacob93.
  • TOP 6 – najviac tipov bolo na Liverpool (20) a Manchchester Utd (20), okrem týchto dvoch klubov účastníci získali body aj za Chelsea (17), Man City (17) a Everton (10). Tipy na kluby ako Tottenham (19), West Ham (12) a Leicester (5) body nepriniesli. Najviac 5 uhádnutých klubov majú na svojom konte wasco, jirka1618, Dodes, Jacob93, Zamči Marek.
  • OUT 3 – tentoraz sa hádalo 8 klubov, že môžu skončiť na posledných 3 miestach. Najviac tipov bolo na Norwich (20), okrem kanárikov body priniesli aj tipy na Newcastle (15) a Burnley(12). Body neboli pripísané za Arsenal (3), Crystal Palace (3), Leeds (3), Southampton (2) a Watford (2). Všetky 3 kluby trafili Pedro8, jimbo, Dodes, Vrabejka, Fifo, Jacob93.
  • STR 1 – tipovali spolu až 5 strelcov. Salaha tipovali 8 zapojení. Vardyho, ktorý je spolu s Egypťanom so 6 gólmi na čele streleckej tabuľky PL, netipoval nikto. Ďalší zvolení strelci Antonio (6), Bruno Fernandes (2), Greenwood (2) a Calvert-Lewin (2) body nepriniesli.
  • Po 2. mesiaci sa na čele usadili jirka1618, jimbo, Dodes a Zamči s 13 bodmi.

Priebežné poradie TREFY:

Poznámka č.1: V prípade rovnosti bodov tipujúcich na konci každého mesiaca rozhoduje o poradí včasnosť, t.j. kto skôr zaslal svoje  tipy.

Tipovanie:

Od dnes až do začiatku 8. kola prebiehajúcej sezóny je potrebné natipovať kluby za október – X. v TOP 6 ligového poradia a aj 3 tímy – OUT3 na vypadávajúcich priečkach. A k tomu aj najlepšieho strelcaSTR1. Ak budú viacerí s rovnakým počtom gólov, tak za každého dostane tipujúci odmenu. Rozhoduje poradie po 11. kole PL.

Vzor tipov:

TOP6sept – Brentford, Watford, Brighton, Leeds, Newcastle, Norwich.

OUT3sept – Chelsea, Arsenal, Everton.

STR1sept- Origi.

Poznámka č.2:  tipujeme anglické kluby a strelcov z anglických klubov Premier League.

Sadio Mané sa teší z gólu. (foto: Facebook)

Mesačné bodovanie:

Na konci každého mesiaca (od augusta 2021 do apríla 2022) za každé uhádnutie hocijakého klubu v tabuľke TOP 6 klubov (nezaleží na presnom poradí) je po 1 bode.

Ďalej za uhádnutie OUT3 – klubov na posledných 3 miestach (nezaleží na poradí) je po 1 bode.

Za najlepšieho strelca na konci každého mesiaca je tiež 1 bod.

Maximum za každý mesiac je 10 bodov.

Poznámka č.3: v prípade rovnosti bodov klubov v tabuľke na konci mesiaca rozhoduje rozdiel v skóre, potom  viac nastrieľaných gólov. Len keby body a skóre boli rovnaké, vtedy by sa bod súťažiacim dával za oba kluby.

Poznámka č. 4: priebežné vyhodnotenie mesiaca sa urobí až po odohratí posledného zápasu kola, ak by sa nejaký zápas/y/  preložil až do ďaľšieho mesiaca (o 2 týždne, alebo 1 -2 mesiace), tak sa vyhodnotí daný mesiac bez tohto zápasu/ov/.

Nakoľko bude v tejto sezóne tretia repre pauza, tak ďalšie mesačné vyhodnotenie za október bude po 11. kole PL, ktoré sa dohrá 7. novembra 2021.

Uzávierka tipovania:

Tipy na október treba podať do 16.10. 2021 do 8.00 hod. pred 8. kolom Premier League.

Prípadní ďalší záujemcovia sa môžu pripojiť, stačí ak do komentára dajú svoje tipy na október. Hrá sa ešte o 70 bodov pri tipovaní každý mesiac do konca apríla 2022.

CENY:

  1. miesto:

2. miesto:

3. miesto:

P.S.: Tipy dávajte do komentárov. Ak chcete nejaký upraviť, zmeniť, tak práve v rámci svojho komentára. Nezabudnite, že uzávierka je v sobotu 16.10. 2021 do 8.00 hod.