Trefa (vyhodnotenie č. 7): Na čele poradia sa osamostatnil Saty7

21
1718

Tipovacia súťaž Trefa má za sebou 27 odohratých kôl (i keď neúplných). Nastal čas vyhodnotiť február – 2021/22. Táto súťaž je zameraná na tipovanie umiestnenia klubov v tabuľke anglickej Premier League a aj najlepších strelcov PL.

Zaujímavosti z uplynulého mesiaca:

  • Február tipovalo 12 tipujúcich. Vytúženú desiatku v jednom mesiaci (maximum je 10 bodov) sa podarilo trafiť až vo februári a dosiahol ju Pato.  Blahoželáme.
  • TOP 6 – najviac tipov bolo na Liverpool FC (12), Chelsea (12), Manchester City (12), Manchester United (12), West Ham (10), okrem týchto 5 klubov tipéri získali body aj za Arsenal (3). Tipy na Tottenham (11) body nepriniesli. Všetkých šesť klubov trafil iba Pato.
  • OUT 3 – účastníci vybrali 4 kluby, ktoré skončia na posledných 3 miestach. Najviac tipov bolo na Burnley (11), Norwich (11) a Watford (10). Tieto aj priniesli tipérom body. Body neboli pripísané za tipy na Newcastle (4). Všetky tri kluby trafilo 8 tipérov.
  • STR 1 – tipoval sa iba Mohamed Salah, tipovalo ho všetkých 12 tipérov, ktorí zapísali po bode.
  • Po 7. mesiaci sa na čele osamostatnil Saty7 s 56 bodmi.

Priebežné poradie Trefy:

Poznámka č.1: V prípade rovnosti bodov tipujúcich na konci každého mesiaca rozhoduje o poradí včasnosť, t.j. kto skôr zaslal svoje  tipy.

Tipovanie:

Od teraz až do začiatku pokračovania (5.3. 2022) prebiehajúcej sezóny je potrebné natipovať kluby za Marec – I. v TOP 6 a aj 3 kluby – OUT3 na vypadávajúcich priečkach. A k tomu aj najlepšieho strelca – STR1. Ak budú viacerí s rovnakým počtom gólov, tak za každého dostane tipujúci odmenu. Rozhoduje poradie po 30. kole PL, ktoré sa dohrá 20.3. 2022, lebo nasleduje ďalšia reprepauza.

Vzor tipov:

TOP6sept – Brentford, Watford, Brighton, Leeds, Newcastle, Norwich

OUT3sept – Chelsea, Arsenal, Everton

STR1sept – Origi.

Poznámka č.2: Tipujeme anglické kluby a strelcov z anglických klubov Premier League.

Zľava Virgil van Dijk a Sadio Mané. (foto: Twitter)

Mesačné bodovanie:

Na konci každého mesiaca (od augusta 2021 do apríla 2022) za každé uhádnutie hocijakého klubu v tabuľke TOP 6 klubov (nezáleží na presnom poradí) je po 1 bode.

Ďalej za uhádnutie OUT3 – klubov na posledných 3 miestach (neberie sa do úvahy poradie) je po 1 bode.

Za najlepšieho strelca na konci každého mesiaca je tiež 1 bod.

Maximum za každý mesiac je 10 bodov.

Poznámka č.3: v prípade rovnosti bodov klubov v tabuľke na konci mesiaca rozhoduje rozdiel v skóre, potom  viac nastrieľaných gólov. Len keby body a skóre boli rovnaké, vtedy by sa bod súťažiacim dával za oba kluby.

Poznámka č.4: priebežné vyhodnotenie mesiaca sa urobí až po odohratí posledného zápasu kola, ak by sa nejaký zápas/y/  preložil až do ďalšieho mesiaca (o 2 týždne, alebo pokojne aj o 1 -2 mesiace), tak sa vyhodnotí daný mesiac bez tohto zápasu/ov.

Trefa (vyhodnotenie č. 6): Poradiu „šéfuje“ dvojica Saty7 – Zamči

Uzávierka tipovania:

Tipy na marec treba podať do 5.3. 2022 do 13.00 hod pred 28. kolom Premier League.

Prípadní ďalší záujemcovia sa môžu pripojiť, stačí ak do komentára dajú svoje tipy na marec. Hrá sa ešte o 20 bodov pri tipovaní každý mesiac do konca apríla 2022.

Ceny:

  1. miesto:

2. miesto:

3. miesto:

P.S.: Zopakujme si, tipy dávajte do komentárov. Ak chcete nejaký svoj tip upraviť, zmeniť, tak ho upravte v rámci svojho komentára. Nezabudnite, že uzávierka je v sobotu 5.3. 2022 do 13.00 hod.