Zmrzlinový pohár je istota, ale čo FA Cup? Brighton je prekážkou v 4. kole

44
2166

A zase ten Brighton. Ten, ktorý je pre LFC v poslednom období strašiakom. Pobijeme sa o postup, alebo nás “Čajky” z pohára vylejú, ako (sa) dokáže vyliať (aj keď pivo na zraze) oKeeno?

FA Cup 22/23 (29.1.), Amex Stadium, Brighton

Brighton & Hove Albion FC - LIVERPOOL FC; 14.30


kto s kým: účastník Premier League vs účastník Premier League
rozhodca: David Coote
TV: Nova Sport 1 (CZ)
streams: livetv, vipleague

BHAFC team info

ABSENCIE (3) Moder - koleno, Colwill - sval (otázny štart), Lallana - sval (otázny štart)

LFC team info

ABSENCIE (6) A. Melo - sval, L. Díaz - koleno, Jota - lýtko, Firmino - lýtko, van Dijk - stehno, F. Carvalho - nešpecifikované (otázny štart)

[rtbs name=”fa-22-23-29-1-brighton-lfc-preview”]

Previous articleTipovačka 22/23 #31: Brighton – LFC (FA)
Next articleFA (29.1.): Brighton – LFC (MATCH CENTRE)
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net