Tipovačka 22/23 #31: Brighton – LFC (FA)

41
879

V 31.kole tipovačky opäť tipujeme FA Cup a súperom Liverpoolu bude Brighton, s ktorým Liverpool nedávno prehral 3:0 v rámci Premier League.

BHAFC team info

ABSENCIE (3) Moder - koleno, Colwill - sval (otázny štart), Lallana - sval (otázny štart)

LFC team info

ABSENCIE (6) A. Melo - sval, L. Díaz - koleno, Jota - lýtko, Firmino - lýtko, van Dijk - stehno, F. Carvalho - nešpecifikované (otázny štart)

Zaujímavosti z uplynulého kola

• Záujem o tipovačku klesá pod 50 %, v poslednom kole sa zapojilo len 36 tipérov.
  • Napriek nepriaznivým výsledkom až 32 ľudí tipovalo víťazstvo Liverpoolu a len 4 ľudia správne zvolili remízu, pričom víťazstvo hosťujúcej Chelsea nikto nepredpokladal.
  • Presný výsledok remízového zápasu proti Chelsea (0:0) uhádol iba Cali, ktorý sa ziskom 60 bodov zároveň stal najlepším tipérom kola.
  • Celkovo v uplynulom kole bodovalo len 6 tipérov. Kvôli bezgólovému výsledku nikto nezískava body v kategóriách strelec či asistent v zápase.
  • Na najvyšších priečkach priebežného poradia tipovačky nenastala žiadna zmena, takže stále vedie Steve3465 (790 b).

Liverpool s čistým kontom! Chelsea ale neporazil

Priebežné poradie

Históriu tipovania, rôzne štatistiky a samozrejme priebežné poradie nájdete po kliknutí
na jeden z nasledovných odkazov: TABUĽKA
/ TABUĽKA

Pravidlá

• Do komentárov je nutné napísať svoj tip obsahujúci skóre, strelca a asistenta v znení:
    “LFC – NUFC 2:0 Salah (Alexander-Arnold)” (ak Liverpool hrá doma) alebo
    “NUFC – LFC 1:3 Firmino (Robertson)” (ak Liverpool hrá vonku).
    Vzor pridaného tipu nájdete nižšie (Pedro8 tipoval víťazstvo Liverpoolu 2:1, za strelca
    zvolil Salaha a ako asistenta tipoval Robertsona).
  • Tipuje sa výsledok po 90 minútach zápasu, v prípade predĺženia (nebavíme sa
    o Premier League a skupinovej fáze Ligy majstrov, pozn.) sa počíta stále stav po 90 minútach. Taktiež platí, že pri tipovaní výsledku 0:0 nič nebráni tomu, aby tipér zvolil
    aj strelca a asistenta v zápase.
  • Pri tipovaní strelca/asistenta sa do úvahy berie akýkoľvek hráč LFC aj hráč súpera, ktorý v danom zápase v rámci riadneho hracieho času (90 minút) strelí gól (okrem penaltového rozstrelu), prípadne prihrá na gól (nemusí ísť o ten istý gól!). Zároveň podotýkam, že je možné v jednom kole tipovať rovnakého hráča za strelca aj asistenta. Pre bodovanie je rozhodujúce, na akej pozícii daný hráč nastúpil!
  • Ďalšou vítanou zmenou je deadline pre tipovanie. Platí, že posledné tipy, ktoré sa berú do úvahy sú tie, ktoré budú natipované najneskôr 2 hodiny (120 minút !!!) pred výkopom, t.j. do zverejnenia zostáv pre daný zápas (ak teda napr. zápas LFC – Everton začína o 21:00 hod, je potrebné odovzdať tip najneskôr o 19:00 hod.). Zároveň platí, že tipér môže svoj tip akokoľvek upravovať a meniť v rámci komentáru kedykoľvek až do uplynutia deadlinu pre tipovanie.