Zraz fanúšikov LFC – Břeclav 2023

6
1582

Jak se již stalo tradicí, kromě malých srazů, které se konají nejčastěji v dobách zápasů v různých koutech Česka a Slovenska, se jednou ročně koná „velký“ sraz a letos nás čeká jeho 19. ročník.

Vzhledem k tomu, že je v areálu nový pronajímatel občerstvení tak nás čeká pár změn.

Tou nejzásadnější je, že letos po dlouhé době bohužel musíme porušit tradici posledních červencových víkendů a letošní sraz se uskuteční v sobotu 22.7.2023. Je to jediný možný volný termín, který se mi podařil ukořistit. Takže letos poprvé bude sraz pouze ze soboty na neděli a ještě navíc o víkend dřív.

Pokud někdo přijede již v pátek (a že už se někteří nahlásili 😊 ) tak bych spolu zašli na pivko někam do místní hospůdky. Jen to bude složitější s ubytováním, protože prostory areálu budou v pátek uzavřeny.

Sraz se koná v areálu „Na Vodě“ ve Staré Břeclavi. Stará Břeclav je městská část Břeclavi, která je významným dopravním uzlem spojující ČR se Slovenskem a Rakouskem. Takže by doprava do Břeclavi neměla být pro nikoho vůbec složitá. Dopravu do areálu budeme řešit podle Vás a Vašich příjezdů do Břeclavi. To se tedy týká těch, co přijedou vlakem.

Areál se nachází asi 1km od obydlené části Břeclavi což je optimální varianta pro srazy, protože si nikdo nebude stěžovat na rušení nočního klidu a můžeme zpívat až do rána. Dále se zde nachází pódium pro koncerty a diskotéky, které je velmi oblíbené jako nocleharna. Areál je zatravněn, takže není zde problém rozložit stan nebo si zahrát menší fotbálek.

Adresa areálu:

Areál se nachází na ulici Říční č. 9 v Břeclavi. GPS souřadnice: 48.782409,16.883304 (na konci článku najdete mapu s naším příjezdem). Pokud do přihlášky uvedete své tel. číslo a po příjezdu na začátek Břeclavi zavoláte, navedeme Vás na místo i po telefonu. V Areálu bude opět proveden postřik proti komárům.

Areál mají v provozu noví nájemci, takže jsem po vyjednáváních s nimi domluvil nějaké podmínky.  Dále v článku zvýrazněno zeleně. (pronájem, strava, pivo, tvrdý alkohol…)

Program:

Hlavní náplní bude jako obvykle volná zábava, pokec a pod.

Příjezd na místo v hodinách, jak komu to bude vyhovovat.

Pokud by jste měli zájem o fotbálek s místním mužstvem Olympia Břeclav. Dejte mi vědět co nejdříve aby s tím kluci počítali a já s nimi mohl dojednat čas.  Čas ještě upřesním dle počasí a domluvy.

Sobotní jídlo nám připraví provozovatel a na jídle se ještě budeme domlouvat. Zatím se řeší oblíbené pečené maso, selátko popř. něco z udírny.

Jídlo budu domlouvat dle časů příjezdu. Opět jde o to vědět to včas ať vím, jestli řešit oběd a večeři anebo pouze večeři.

Volná zábava, malý fotbálek, možnost koupání, opalování a kvůli velmi pozitivnímu ohlasu bych opět přinesl Kubb příp. petanque. Pokud bude nálada můžeme zařadit i vědomostní kvíz.

V neděli by proběhlo volné zakončení srazu v ranních/ odpoledních/ večerních hodinách, prostě jak se komu bude chtít jet domů.

Pokud chcete vzít své ratolesti nachází se v areálu dětské hřiště.

 Ubytování:

Možností je více. Větší část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, pod širákem, oblíbeným místem je i pódium :-)). (V areálu na předem určených místech – bezplatný nocleh. V areálu v současné době sídlí více firem takže již např. nebude možnost spát na rampě. Proto předem určená místa).

Pokud je někdo na nocleh náročnější, tak může využít ubytování ve městě, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionů. K vyhledání použijte Mr. Googla či rady od náročnějších noclehářů.

K dispozici budeme pro naše potřeby velký stan s výčepem, který se bude nacházet hned za dřevěným barem (dřívějším stanem), který pojede nezávisle.

Nealko, káva a tvrdý alkohol bude k dispozici v dřevěném baru za velmi příjemné prodejní ceny. Nájemce preferuje samozřejmě konzumaci tvrdého alkoholu od něj. Pokud tomu tak nebude bude požadovat zaplacení pronájmu stanu.

Předem děkuji za respektování dohodnutých podmínek. Vzhledem k pracovnímu vytížení jsem rád, že nájemce převezme velkou část starostí.

V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada dalších obchůdků a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst.

PŘIHLÁŠKY:

Přihlášky prosím zasílejte nejpozději do 14.7.2022 – včasným přihlášením nám usnadníte organizaci.

Přihlášky zasílejte na: divocak.lfc@gmail.com

Do přihlášky uveďte:

Den příjezdu, den odjezdu

Způsob dopravy: auto, vlak….

Ubytování: stan, širák, penzion….

Další osoby – pokud jedete jako skupina stačí připsat kamarádi, přítelkyně, děti

Pokud nevíte na 100% jestli přijedete, doporučujeme se raději přihlásit a do poznámky uvést i tuto informaci. Přihlášení na sraz je pro nás velmi důležité z důvodu OBJEDNÁNÍ JÍDLA.

Na email uvedený v přihlášce Vám přijde odpověď. Ne vždy jsme u počítače, ale pokusím se odpovídat co nejdříve.

Sraz je vždy přístupen všem. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám není 18 – ručíte sami za sebe a samozřejmě přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů.

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Příspěvky mimo téma budou nekompromisně mazány.

Věříme, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni. Máte ideální příležitost se poznat se stejně „postiženými“ fandy našeho týmu, s velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že takových lidí je spousta, ale ti, co se osmělili rádi přijedou znovu.

Informace o areálu najdete ZDE.