LFC1892.NET – spájame weby i sily. Dôvodom je Liverpool FC

37
14430

Nový web na česko-slovenskej pôde, po ktorej chodia fans liverpoolskych The Reds.

Hľadáme redaktorov, pridaj sa k tímu lfc1892.net

Budem od úvodu úprimný. Ostatne, taký som bol v obdobnom priestore vždy. Na lfcway.com to mnohí veľmi dobre vedia, na liverpoolsky.net, kde som svojho času tiež roky pôsobil, sa možno tiež pár takých nájde.

Takže bez zbytočných obkecov zrejmá info – oba vyššie spomenuté weby odteraz vystupujú ako jeden.

Čo lfc1892.net ponúka, čo očakávať

A pritom to zbehlo nie ako koncept, nie ako nápad, ktorý by bol dlhšie pripravovaný, ale ako výsledok jedného náhodného stretnutia. Pred pár týždňami si len tak kráčam po ulici, v hlave spokojnosť, že o sa blíži víkend, v tom sa mi pred trafikou prihovoril chlapík, ktorého som si mal pamätať z jedného z minulých zrazov (lenže po lobotómii si však toho veľa nepamätám), že by sme to mali s Braňom urovnať.

Keďže som extrémne bystrý, doplo mi, že Braňo ako jediný nositeľ tohto mena ever, musí byť Pobbob z livernetu, navyše týpek s liverpoolskou šiltovkou ani nevedel, čo spôsobil. Tak sme sa sa s Popbobom stretli, dali si po papuli a výsledok urovnávania je aktuálne vzniknutý lfc1892.net.;)

„12 ROKOV SME MALI nA ČESKO-SLOVENSKEJ SCÉNE 2 (a PÁR MESIACOV DOKONCA AJ 3) WEBY. LEPŠIE JE VŠAK MAŤ JEDEN – AKTUALIZOVANÝ A KVALITNÝ.“

Symbolika je zrejmá. 1982 je rok založenia klubu z Anfieldu a aj keď to nebol zámer lfc1892.net je aj čo sa názvu týka akýmsi pokračovateľom či kombináciou liverpoolsky.net i lfcway.com. Mimochodom, názov vznikol, resp. bol odobrený po dohode tvůrčí skupiny Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, rozumej trojice marsur, Fabio, Popbob. Tak, ak sa vám nepáči, hate smerom ku nim – alibista vo mne vraví, že som navrhol iný 😉 Logo i grafika ide ale na môj vrub, ale príliš sa mi za ňu nevysmievajte, som totiž veľmi citlivý a rozľútostiť ma dokáže aj motýlí prd.

Jasná je aj skratka LFC, na novej platforme budeme ponúkať „povinné jazdy“ ako previews, reviews, match centre, v hre bude aj tipovačka (dokonca niektoľko typov), podcasty, blogy a pod.

S ohlásením nápadu mať na česko-slovenskej scéne jeden web sme sa do éteru neponáhľali, preto je prítomný predpoklad, že to niekoho prekvapí.

Predtým, ako uroním slzu, ešte pár teplých slov – za celý tím lfc1892.net nám všetkým prajeme, aby bol nový web fajn, navštevovaný, aby bol útočiskom pre priaznivcov The Reds, miestom, kde si každý nájde dostatok info o LFC (recepty na guláš si každý súdny človek nechá pre iný priestor), miestom, kde si bude istý, že mu nič podstatné týkajúce sa Liverpoolu neunikne. A hlavne miestom, kde bude rád chodiť. Veď sme jedna komunita, tak nemá dôvod ju ďalej štiepiť, ale spájať.

A do rytmu vám budú hrať: Fabio, Steeler, marsur, Popbob, Yankojan, Pedro8, Stevie3465, Erik Ďuriš, Marek Vašata, Nitramo, Ivo a kwop.

O nás – web lfc1892.net

 

Previous articleAu revoir, Gini
Next articleLFC štartuje prípravu na 21/22 dvomi minizápasmi. Konatého čaká debut
kwop
Zavše ochranársky vandrák na spôsob old (oi!) punks never die, akých sú na svete milióny, často v polohe haters gonna hate stúpajúci na otlak tým, ktorí veci berú zbytočne príliš vážne. Tiež nefanúšik stereotypov, hlúposti, ješitnosti, demagógie, Elánu, Man Utd, repre futbalu, ananásu a balzamika. Za to cynik na plný úväzok (len nikto neplatí), ktorý má apatiu, iróniu a tupé reči ako pracovný a pomerne často využívaný nástroj. YNWA si pod príspevky nepíšem, na druhej strane píšem zavše strašne dlhé a otravné texty a ľudia si o mne myslia, že musím mať stále pravdu, lebo som hlúpy a sebestredný pidžús a zasa, nebudú ďaleko od pravdy;) Takže vo finále si ani pipíky merať nemusíme, máš ho väčšieho, drahý člen môjho fanclubu. Na pivo a punk ale zájsť môžeme. No problem, žádnej stres;) 📧 pár teplých slov mi pokojne napíš na kwop@lfc1892.net