Novinky z oficiálneho fanklubu Liverpool FC

2
1883

Zhrnutie činnosti oficiálneho klubového fanklubu za sezónu 2023-24 a nové podmienky príjmania členov na sezónu 2024-25.

Official Supporters Club Slovakia, ako znie náš oficiálny názov fanklubu Liverpool FC, združuje slovenských a českých fanúšikov Liverpool FC.

Fanklubová sezóna 2023-24

V uplynulej sezóne sme sa zúčastnili niekoľkých výjazdov na Anfield, v ktorých sme boli ako už býva zvykom stopercentne úspešný a podpora našich hlasiviek znamenala štyri výhry nášho milovaného klubu.

Tucet našich členov malo dokonca tú česť odprevadiť nášho bývalého legendárneho manažéra Jürgena Kloppa v jeho poslednom zápase na lavičke LFC. Vlado Jančich si ho dokonca už skôr dokázal odchytiť a urobiť si s ním dokonca foto.

Fans si plnia sny: Ako som stretol Jürgena Kloppa

Veľa ďalších aktivít sme v minulej sezóne nestihli, za zmienku ešte stojí júnová účasť na futbalovom turnaji, ktorý organizuje na Morave fanklub Borussie Dortmund a tím fanúšikov Liverpoolu FC tam vystupoval pod hlavičkou fanklubu a webu lfc1892.net. Za redakciu sa zúčastnil náš tipmajster Pedro.

Zraz sme v minulej sezóne bohužiaľ neusporiadávali, snáď ho úspešne nahradí obľúbený „dejchánek“, ktorý skvele organizuje náš kamarát Rosťa v Břeclave.

Břeclav hostí tradiční sraz fans LFC, do kalendáře si zapiš poslední červencový víkend

Členstvo na sezónu 2024-25

V novej sezóne veľa noviniek ohľadom členstva nebude. Všetko ostane po starom, akurát sme sa rozhodli obmedziť počet členov na 60. Samozrejme prednosť majú aktuálny členovia fanklubu, ktorých bolo v minulej sezóne 47. Takže ostáva cca 13 voľných miest. Systém je taký ako pri distribúcii lístkov. Kto skôr pošle prihlášku ten má prednosť, ostatní budú na „čakačke“.

Ďalšie miesta k trinástim voľným môžu pribudnúť, ak sa „starí“ členovia na tento rok neprihlásia a tým pádom uvolnia miesto.

Uzávierka príjmania prihlášok je 28.7.2024!!!

Čo sa týka lístkov a benefitov. V tejto sezóne sa pokúsime vyrobiť oficiálny fanklubový šál, ktorý bude v rámci členstva zaslaný každému členovi.

V tejto sezóne nám klub ponúkol lístky na 6 zápasov po 12 lístkov. Samozrejme negarantovaných ako vždy…

Požiadali sme na prvú polovicu sezóny o lístky na zápasy s Nottinghamom Forrest (14.9.2024), Chelsea FC (19.10.2024) a Fulham FC (14.12.2024)

Podmienky členstva na sezónu 2024-25

Prihlásiť do fanklubu sa môžete stiahnutím prihlášky do fanclubu

Prihlášku zašlite emailom na adresu fanclub@lfc1892.net

Fanúšikovia, ktorí boli členmi fanklubu v minulej sezóne, nemusia vyplňovať a posielať prihlášku. Stačí zaplatiť členské a potvrdiť mi do termínu 28.7.2024 členstvo vo fanklube aj na sezónu 2024-25.

Zoznam členov bude uvedený na našom webe v sekcii Official supporters club Slovakia.

O členstvo v OLSC SLOVAKIA sa samozrejme môžu hlásiť aj českí fanúšikovia, alebo slovenskí fanúšikovia žijúci v Čechách.

Členský poplatok

Poplatok za ročné členstvo vo fanklube je 48.- eur.

Poplatok môžete zaplatiť celý naraz, alebo po dohode na dve platby po 24.- eur polročne.

na účet číslo: SK92 8360 5207 0042 0007 0773 v mBanke

Uzávierka prihlášok: 28.7.2024 – po tomto dátume už nebudeme prihlášky akceptovať a záujemca o členstvo si musí počkať na ďalšiu sezónu.

Pripomíname, že nárok požiadať o lístok (lístky), má len ten člen fanklubu, ktorý má ročné členstvo vo fanklube a zároveň zaplatené aj na oficiálnej stránke klubu Liverpool FC.